مادلین مک کان: آنچه پلیس در آخرین جستجوی پرتغالی به دنبال آن است

پلیس در جستجوی شواهد مربوط به ناپدید شدن مادلین مک کان گفته است که مطالب جمع آوری شده در جریان عملیات در پرتغال حاوی “سرنخ مرتبط” است.

روزنامه پرتغالی Correio da Manha گزارش داد که در میان اشیاء کشف شده «بند سوتین، تکه‌های لباس و اشیاء پلاستیکی» وجود دارد. پلیس توضیح داد که این مواد اکنون “موضوع کارشناسی صالح مقامات آلمانی” خواهد بود، که نتایج جستجو برای تجزیه و تحلیل برای آنها ارسال شده است.

بی‌بی‌سی گفت که توجه پلیس به مخزن باراژم دو آراد در آلگاروه و یک “زمینی” همسایه متمرکز شده است. افسران “در حال استفاده از چنگک ها و بیلنگ ها، دستگاه های تراوش و یک بیل مکانیکی کوچک” مشاهده شدند.

‘نکات یک مخبر جنایتکار’

مادلین مک کان اندکی قبل از تولد چهارمین سالگرد تولدش 16 سال پیش از یک آپارتمان تعطیلات در پرایا دا لوز ناپدید شد، در حالی که والدینش در آن نزدیکی با دوستانش شام می خوردند. محل اختفای او ناشناخته است، اما گمان می رود که او در سال 2020 به طور غیابی مرده است.

به گزارش دیلی میرور، آخرین مرحله جستجو برای تعیین اینکه چه اتفاقی برای کودک نوپا افتاده، شامل یک عملیات سه روزه بود که در آن پلیس “مخزن دوردست را جست و جو کرد”، پس از ارائه “نکات خاصی” به دادستان های آلمانی.

دیلی میل گفت: اعتقاد بر این است که این نکات از یک “خبرگزار جنایتکار” آمده است، که پیشنهاد می کند “تفنگ و دوربین فیلمبرداری” می تواند کلید کشف اتفاقی که برای دختر گم شده رخ داده باشد، زیرا پلیس معتقد است دوربین فیلمبرداری می تواند تصاویر یا فیلم های ویدئویی داشته باشد. از مادلین

پست جدید پیشنهادی
راکت بازرسی بدنی چگونه کار میکند

این روزنامه گزارش داد که گمان می‌رود این اقلام از «مظنون اصلی کریستین بروکنر» که به عقیده دادستان‌های آلمانی ممکن است مک‌کان را ربوده و کشته باشد، «دزدیده شده‌اند». او یک بار از این آب انبار به عنوان “قطعه کوچکی از بهشت” یاد کرد.

“دزد خرده پا، قاچاقچی مواد مخدر، پدوفیل، متجاوز به عنف” اینگونه است که تایمز بروکنر را توصیف می کند که در حال حاضر به دلیل تجاوز به یک زن آمریکایی 72 ساله در آلگارو، همان منطقه ای که مادلین در آن ناپدید شد، در زندان است.

اما این روزنامه گفت که آیا می توان ربوده شدن و قتل مادلین را به لیست جنایات او اضافه کرد یا خیر، باید دید. بروکنر دست داشتن در ناپدید شدن او را رد کرده است و به هیچ جرمی مرتبط با آن متهم نشده است.

چه چیزی ممکن است بوده باشد؟

به گفته رویترز، کارشناسان همچنین شانس موفقیت در آخرین تلاش‌ها برای یافتن آنچه برای مادلین رخ داده است، نادیده گرفته‌اند.

دادستان آلمان، کریستین ولترز به خبرگزاری گفت: «البته انتظارات خاصی وجود دارد، اما زیاد نیست». او گفت که انتظار ندارد نتایج مطالعات نمونه ها به این زودی ها اعلام شود.

البته ما همچنان به دنبال جسد هستیم. [But] چیزهای دیگری نیز وجود دارد.»

حقیقت این است که پس از یک دهه و نیم شکار یک دختر کوچک، که نیروهای پلیس سه کشور را درگیر کرده است، اشتباهات بی‌شماری، میلیون‌ها پوند … اتهامات وحشتناک و تئوری‌های توطئه، ممکن است این مسیرها به جایی نرسد. هری دو کوت ویل از تلگراف گفت. “یا بدتر از آن، از آنجایی که تیم حفاری در پنجشنبه شب جمع و جور شد، آنها ممکن است تنها سرنخ هایی را در مورد “چه چیزی ممکن است بوده است” ارائه دهند.

پست جدید پیشنهادی
فرانسوی ها می گویند کیش تاج گذاری چیزی جز یک تارت خوش طعم نیست

جستجوهای جدید برای مادلین به دنبال اعطای بودجه اضافی توسط وزارت کشور در سال جاری برای کمک به پلیس متروپولیتن صورت گرفت. به گزارش ایندیپندنت، کل بودجه ای که به این پرونده موسوم به عملیات گرانج داده شده است، «از سال 2011 فقط 13.1 میلیون پوند بوده است».