ماشین لباسشویی 9 کیلویی ال جی مدل F4V5VYP2T

ماشین لباسشویی 9 کیلویی ال جی مدل F4V5VYP2T

به گزارش تیز فروش ماشین لباسشویی 9 کیلویی LG F4V5VYP2T محصول دیگری است که با 14 برنامه شستشوی مختلف به همراه شش نوع مختلف برای شستشوی لباس و لباس های مختلف تولید شده است. همچنین به دلیل سرعت چرخش زیاد ماشین لباسشویی که برابر با 1400 دور در دقیقه است ، از موتور اینورتر درایو مستقیم برای صرفه جویی در مصرف انرژی و مصرف انرژی و همچنین کاهش سر و صدا و لرزش ماشین لباسشویی پشتیبانی می کند.

شرح:

این محصول که با لباسشویی تولید شده توسط یک تولید کننده مشهور و مشهور شرکت های لوازم خانگی مخلوط می شود ، اگر شما با امکانات و قابلیت های شگفت انگیز برای آن طراحی شده اید ، به معنای جی در سال 2020 است و از نظر ظاهری و ظاهری مناسب است بدن بسیار منحصر به فرد است. و چشم نواز طراحی شده است. ظرفیت این محصول کره ای 9 بار برای شستن حجم بیشتری از لباس در هر بار فرآیند شستشو است. همچنین مجهز بودن به امکان افزودن لباس در حالی که ماشین لباسشویی روشن است و کار می کند ، فناوری شستشوی بخار و سیستم ضد چکه می تواند بارزترین ویژگی های این محصول باشد.

ماشین لباسشویی 9 کیلویی ال جی مدل F4V5VYP2T

فناوری مورد را اضافه کنید

ماشین لباسشویی 9 کیلویی LG F4V5VYP2T توانایی افزودن لباس های باقیمانده و فراموش شده هنگام روشن بودن ماشین لباسشویی را دارد. بنابراین اگر بعضی اوقات فراموش می کنید در صورت استفاده از این امکان لباس های دیگری مانند جوراب یا چیزهای دیگر را برای شستن در لباسشویی قرار دهید. برای استفاده از این ویژگی ، تنها کافیست دکمه خود را اضافه کرده و مورد را فشار دهید تا در صورت باز شدن دریچه ، اگر اجازه دهید داخل محصول با لباسهای دیگر شسته شود ، لباس فراموش شود.

قابلیت افزودن ماده شستشوی 9 کیلویی LG F4V5VYP2T

برنامه های مختلف برای شستن انواع لباس ها

ماشین لباسشویی 9 کیلویی LG F4V5VYP2T دارای برنامه های متنوعی برای شستن انواع لباس ها با هر نوع جنسیت است. همانطور که بسته هستید می توانید برنامه خود را انتخاب کنید. این برنامه از برنامه شستشوی لباس کودک برای لباس کودک ایجاد شده است که دارای حساسیت ، صرفه اقتصادی ارزان برای مصرف آب ، انرژی و برق و یک شستشوی کاملا اقتصادی ، شستن پتو و ملحفه ، لباس تیره ، شستشو است. ضد چروک برای جلوگیری از چین و چروک لباس و بدون نیاز به اتو کردن ، شستشو می تواند شستشوی فوق العاده سریع و با دمای پایین با

قابلیت Turbo Wash

یکی دیگر از ویژگی های کاربردی و شگفت انگیز این ماشین لباسشویی ، ویژگی Turbo Wash است. این توانایی که ال جی از این ماشین لباسشویی 9 کیلویی LG F4V5 گرفته است ، به این معنی است که یک بار شستن لباس فقط 40 بار طول می کشد در حالی که این مقدار 40 است. 100٪ در مصرف آب و 15٪ در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

قابلیت شستشوی توربو 9 کیلوگرمی LG مدل F4V5VYP2T

فناوری شستشوی بخار واقعی یا بخار

بعضی از لباس های پوستی که حساس هستند و بنابراین مجبورند لباس های لباسشویی را خراب کنند تا زمانی که لباس شما را بپوشاند یا شما را حساس و مجهز به تجهیزات لازم کند. با استفاده از این فناوری True Steam ، شستشوی بخار در این ماشین لباسشویی 9 کیلویی LG F4V5 این کار را برای شما انجام می دهد ، که اگر راحت تر هستید و در واقع این کار را تسهیل می کنید. این فناوری لباس ها را با بخار شسته و باعث نفوذ بخار به الیاف پارچه ها می شود ، به این ترتیب تمام باکتری ها و میکروب ها و هر نوع لکه و بوی بد لباس از بین می رود. . این فقط به این دلیل است که مانند سایر لباس ها در از بین بردن مواد آلرژی زا در مواد شیمیایی مثر است ، نرم می شود و چروک نمی شود.