مسابقه هفته: 21 تا 27 نوامبر

بوریس جانسون در بازدید از موسسه جنر سنجش های ایمنی را شستشو می دهد.

وام
Kirsty Wigglesworth / استخر WPA / گتی ایماژ

متن جایگزین
بوریس جانسون در بازدید از موسسه جنر سنجش های ایمنی را شستشو می دهد.

آیا به اخبار هفته توجه کرده اید؟


خواندن یک دقیقه ای

آرون دراپکین

جمعه ، 27 نوامبر 2020 – 11:06 صبح

هفته با برخی اخبار خوب مورد نیاز آغاز شد زیرا بوریس جانسون برنامه های کاهش محدودیت های Covid را در سراسر انگلیس بیش از کریسمس تأیید کرد.

حداکثر سه خانوار می توانند در طول جشن در داخل خانه مخلوط شوند. اما در مژده های کمتر خوشحال ، نخست وزیر همچنین اعلام کرد که پس از پایان قفل در 2 دسامبر محدودیت های دقیق لایه آغاز خواهد شد و تا بهار برقرار است.

ریشی سوناک ، صدراعظم ، همچنین در میان بزرگترین انقباض اقتصاد انگلیس در 300 سال گذشته ، با رونق بخشیدن به بررسی هزینه های سنگین ، حال ملی را کاهش داد.

در نیمکت های مخالف نیز غم و اندوه وجود داشت ، زیرا ارقام تازه منتشر شده از کاهش شدید عضویت در حزب کارگر با خروج به رهبری طرفداران رهبر سابق جرمی کوربین حکایت دارد. بسیاری از آنها عصبانی هستند که علیرغم احیای مجدد احزاب به عنوان نماینده مجلس به دنبال تعلیق اخیر وی در مبارزه با یهودستیزی ، کوربین هنوز مجبور به بازگرداندن شلاق نیست.

پست جدید پیشنهادی
فنجان قاعدگی

برای فهمیدن اینکه چقدر از نزدیک به آخرین تحولات بحران کووید و سایر رویدادهای جهانی توجه کرده اید ، دانش خود را با آزمون هفته ما آزمایش کنید:

آیا نیاز به یادآوری برخی از عناوین دیگر طی هفت روز گذشته دارید؟

Pfizer ، Moderna و AstraZeneca-Oxford همگی تکمیل آزمایشات واکسن را تأیید کردند ، با نرخ کارآیی تا 95٪. اما پس از آشکار شدن اختلاف بین گروه های آزمون ، تردیدهایی در مورد داده های AstraZeneca مطرح شده است.

در آن طرف حوضچه ، دونالد ترامپ از همان روز انتخابات نزدیک شد و رسماً شکست را پذیرفت و سرانجام به دولت خدمات عمومی اجازه داد تا برای آماده سازی رئیس جمهور جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، انتخاب شود.

در بازگشت به اروپا ، وزرای خارجه آلمان ، فرانسه و انگلیس با هم دیدار کردند و در مورد چگونگی احیای توافق هسته ای ایران پس از حضور بایدن در کاخ سفید گفتگو کردند. این توافق نامه توسط رئیس سابق دموکرات پیروز باراک اوباما انجام شد ، اما دونالد ترامپ در سال 2018 ایالات متحده را از پیمان خارج کرد.

اخبار انگلستان
اروپا
آمریکا
خاورمیانه
رسانه ها
علم و بهداشت
سیاست
جامعه

بوریس جانسون
ریشی سوناک
جرمی کوربین
ویروس کرونا
کووید 19
واکسن ها
دونالد ترامپ
ایران