مطالعه نشان می دهد Covid-19 که از اوایل سپتامبر 2019 در ایتالیا در حال گردش است

کارکنان بهداشتی اطراف برج پیزا را ضد عفونی می کنند

وام
گتی ایماژ

متن جایگزین
کارکنان بهداشتی اطراف برج پیزا را ضد عفونی می کنند

تحقیقات جدید نشان می دهد ویروس کرونا ممکن است برای چندین ماه بدون شناسایی در اروپا پخش شده باشد


خواندن یک دقیقه ای

هولدن فریت

دوشنبه ، 16 نوامبر 2020 – 3:49 بعد از ظهر

به گفته محققانی که آنتی بادی های Covid-19 را در نمونه های خون گرفته شده از مردم ایتالیا در اکتبر سال گذشته پیدا کرده اند ، کرونا ویروس پنج ماه زودتر از آنچه پیش از این تصور می شد ، وارد ایتالیا شد.

رویترز می گوید: اولین مورد رسمی ویروس در این کشور “در 21 فوریه در یک شهر کوچک در نزدیکی میلان ، در منطقه شمالی لومباردی کشف شد”.

اما آزمایش های جدید موسسه ملی سرطان در میلان بر روی نمونه های خون داده شده توسط افراد در یک آزمایش سرطان نشان می دهد که تعداد قابل توجهی از افراد قبلاً قبل از آن تاریخ آلوده شده اند.

جیووانی آپولون ، مدیر موسسه ، که یکی از نویسندگان این تحقیق است ، به خبرگزاری گفت: “چهار مورد مربوط به هفته اول اکتبر برای آنتی بادی مثبت بود ، به این معنی که در ماه سپتامبر آلوده شده بودند.”

تحقیقات جدید – که در مقاله ای در مجله علمی موسسه Tumori Journal شرح داده شده است – تأیید آنچه بسیاری از قبل به آن مشکوک بودند را ارائه می دهد.

اسکای نیوز گزارش می دهد: “پیش از این ، محققان ایتالیایی گفته بودند که آنها در سه ماهه آخر سال 2019 تعداد بیشتری از موارد ذات الریه و آنفولانزا در لومباردی را گزارش کرده اند – نشانه ای از احتمال وجود ویروس کرونا”.

ویروس Covid-19 اولین بار در اواخر ماه دسامبر در شهر ووهان چین گزارش شد ، اما محققان آمریکایی می گویند که جستجوهای اینترنتی و داده های ماهواره ای نشان دهنده ترافیک بیمارستان نشان می دهد که این اپیدمی در اواخر تابستان یا اوایل پاییز آغاز شده است.

به نظر می رسد که تاکنون ، اولین مورد اروپا که توسط آزمایش خون تأیید شده است ، یک بیمار فرانسوی است که در دسامبر سال گذشته بیمار شد. با این حال ، این مرد به چین سفر نکرده بود ، که نشان می دهد ویروس تا آن زمان در فرانسه در گردش بود.

گزارش های تأیید نشده حاکی از آن است که ممکن است چندین ورزشکار فرانسوی که در بازی های جهانی دو و میدانی در ووهان در اکتبر گذشته شرکت کردند با کوید قرارداد بسته اند.

اروپا

کووید 19
ایتالیا
ویروس کرونا