مقامات انگلیس هشدار می دهند که “عدم تحرک کامل” در زمینه ماهیگیری برای ایجاد Brexit بدون توافق انجام می شود

مقامات انگلیس هشدار داده اند که احتمال عدم توافق Brexit در نتیجه “عدم تحرک کامل” از اتحادیه اروپا در بحث و جدال در مورد حقوق ماهیگیری در حال افزایش است.

در زمینه هایی از جمله اجرای قانون ، حمل و نقل و تأمین اجتماعی پیشرفت حاصل شده است ، اما یک منبع به پلی استیو در لندن پلی بوک گفت که اگر بروکسل خواستار دسترسی آزاد به آبهای انگلیس و تداوم سهمیه های صید شود ، هیچ توافقی در مورد تجارت پس از Brexit حاصل نمی شود.

این منبع که ادعا کرد اتحادیه اروپا همچنین به تقاضای انحراف بیش از حد انگلیس از رویکرد اتحادیه اروپا برای دولت ادامه می دهد ، گفت: “متأسفانه ما به آن چیزی که انتظار داشتیم در این گفتگوهای فشرده تاکنون نتوانسته ایم ، دست یافتیم.” کمک.

خودی ادامه داد: “ما هنوز هم از اتحادیه اروپا به واقع بینی بیشتری نیاز داریم.” وی افزود: “آنها نمی توانند انتظار داشته باشند كه ما با یك معاهده موافقت كنیم كه براساس آن نتوانیم از هنجارهای اتحادیه اروپا در زمینه های مهم دور شویم.

“و به نظر نمی رسد که آنها در صورت عدم توافق ، به میزان تغییر در حقوق ماهیگیری که با آن روبرو هستند ، پی برده اند.”

روز یکشنبه ، بوریس جانسون گفت اخبار آسمان وی اظهار داشت: “او همیشه علاقه زیادی به معامله تجاری با دوستان و شرکای اروپایی ما داشته است” ، افزود: “رئوس مطالب کاملاً واضح است ، ما فقط باید ادامه دهیم و اگر می توانیم این کار را انجام دهیم.”

مذاکره کنندگان انگلیس و اتحادیه اروپا امروز در لندن مذاکرات را از سر می گیرند ، در حالی که مجلس لردها در مورد لایحه بحث برانگیز نخست وزیر نخست وزیر در بازار بحث می کند.

به گزارش گاردین ، ​​این لایحه که به عناصر توافق نامه برداشت در ژانویه امضا شده است ، توسط جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده محکوم شده است و خطر ایجاد “شکاف” بین دولت جدید کاخ سفید و خیابان داونینگ است.

همانطور که مقاله یادداشت می کند ، بایدن “نظرات منفی در مورد برنامه های انگلیس برای نادیده گرفتن بخشهایی از توافق در صورت عدم توافق با اتحادیه اروپا ابراز داشته است”.