من یوونتد: اوله “پشت فرمان” است اما برای چه مدت طولانی تر؟

آینده اوله گونار سولسکایر به عنوان سرمربی منچستر یونایتد پس از سقوط تیمش از لیگ قهرمانان یوفا بار دیگر زیر سوال می رود.

یونایتد روز سه شنبه به RB لایپزیگ سفر کرد و فقط به یک تساوی احتیاج داشت تا جای خود را در 16 تیم نهایی این رقابت ها ثبت کند. با این حال ، باخت 3-2 به این معنی است که شیاطین سرخ موفق به صعود از این گروه نشدند و اکنون باید به فوتبال لیگ اروپا بسنده کنند.

خروج از لیگ قهرمانان و اظهارات نماینده پل پوگبا که ادعا می کند این هافبک “ناراضی است” ، به سولسکایر کمک نکرده است. و همه چیز برای سرمربی زیر تیم یونایتد آسان نخواهد شد زیرا تیمش روز شنبه میزبان رقیب منچسترسیتی در لیگ برتر است.

“از نظر تاکتیکی ناکافی”

عدم وجود “لبه قهرمان – مدیر” توسط سلسکایر توسط لایپزیگ جولیان ناگلسمن “به طرز وحشیانه ای” آشکار شد ، بارنی رونی ، روزنامه گاردین ، ​​می گوید. 20 دقیقه ابتدایی که لایپزیگ 2-0 صعود کرد ، “برتری تاکتیکی” ناگلسمن را نشان داد و در نهایت این مسابقه تصمیم گیری کرد.

رونی می افزاید: “این همچنین” عدم شفافیت ، انگیزه قهرمان-مدیر واقعی را که Solskjaer را در این شرکت جدا می کند ، برجسته کرد “. لحظه ای بود که “پسر خوب یونایتد با یک برش واقعی روبرو شد”.

پل مسون ، کارشناس اسکای اسپورت ، همچنین معتقد است که سرمربی یونایتد در ابتدای بازی “به طرز وحشتناکی ، به طرز وحشتناکی اشتباه” متوجه این موضوع شده است.

مرسون گفت: “این نتیجه برای سولسکایر خوب ظاهر نشد.” “شما نمی توانید این تیم ها را در اروپا یک شروع دو یا سه گل بزنید. شما می خواهید گرفتار شوید و آنها در یک بازی بزرگ گیر افتادند.

“این منچستر یونایتد است. آنها باید در لیگ قهرمانان حضور داشته باشند ، نه فوتبال پنجشنبه شب. به نظر من بزرگترین تیم جهان از لیگ قهرمانان خارج شده اند. “

رهبری مسابقه گونی

یکی از شعارهای مورد علاقه طرفداران یونایتد ، شعارهایی است که خوانده می شود اوله پشت فرمان است ، به من بگو چه حسی دارد؟. با توجه به اتفاقات چند روز گذشته – و واکنش برخی طرفداران در شبکه های اجتماعی – زمان مسئولیت نروژی به زودی به پایان می رسد.

دیلی میل با استناد به شانس Betfair ، گزارش داد که Solskjaer اکنون به عنوان اولین مربی لیگ برتری که این فصل اخراج شده است ، مورد علاقه است. او 2/1 است تا اخراج شود و مائوریسیو پوچتینو ، سرمربی سابق اسپرز 4/9 مورد علاقه تیم اولدترافورد است.

اگر سولسکایر از وظایف خود راحت شود ، ناگلسمان ، ماکس آلگری ، سرمربی سابق یوونتوس و رالف هازنهوتل ، بازیکن ساوتهمپتون ، می توانند پوچتینو را در لیست کوتاه قرار دهند.

“یونایتد باید اکنون اقدام کند”

مدیر قانون پیشین تاتنهام ، پوچتینو می تواند کسی باشد که “من” یونایتد را خراب می کند. آرژانتینی از زمان اخراج توسط اسپرز بیش از یک سال از کارش گذشته است و “بیش از همه آماده” برای بازگشت است.

با توجه به ارتباط پوچتینو با رئال مادرید ، یونایتد “باید قبل از اینکه تزریق انرژی مورد نیاز شدید خود را از دست بدهند ، اکنون اقدام کند.”

در حال حاضر ، اوله همچنان “در چرخ” است و باید برای دربی منچستر آماده شود. سرمربی یونایتد پس از شکست لایپزیگ در آلمان صحبت کرد و به BT Sport گفت: “شما نمی توانید برای خودتان دلسوز شوید. ما باید شنبه تمرکز کنیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>