میلتون کینز “منجر به بهبود اقتصادی انگلیس پس از Covid خواهد شد”

براساس گزارش جدید ، میلتون کینز به لطف رونق خرید آنلاین ، در سال آینده سریعترین نرخ بهبود اقتصادی را از هر شهر یا شهر دیگر خواهد داشت.

به گزارش تلگراف ، شهر باکینگهام شایر “شوخی های بی پایان با دوربرگردان و گاوهای بتونی خود” بوده است ، اما قرار است “آخرین خنده” را بخشد.

گزارش تازه منتشر شده Powerhouse انگلستان ، توسط مرکز تحقیقات اقتصادی و بازرگانی و موسسه حقوقی اروین میچل ، پیش بینی کرده است که میلتون کینز پس از انتظار 10.7٪ انقباض سالانه 9.9٪ از بازده ناخالص سالانه (GVA) برخوردار خواهد شد. در سال تا Q4 2020.

مثل دیگری 45 شهر و شهر کلیدی که توسط نویسندگان گزارش تجزیه و تحلیل شده است ، The Telegraph می افزاید: میلتون کینز “ضربات مربوط به Covid-19” را متحمل شده است ، اما وضعیت آن به عنوان مرکز توزیع خرید آنلاین “باعث بهبودی می شود”. پارک مگنا در این شهر محل های گسترده تدارکات برای شرکت هایی از جمله آمازون ، مارکس و اسپنسر ، جان لوئیس و آدیداس است.

این گزارش می گوید: “ساختار اقتصادی میلتون کینز به شدت به سمت خدمات ، به ویژه بخش های خدمات با مهارت بسیار بالا ، مانند IT و خدمات تجاری ، و همچنین توزیع و ذخیره سازی متمایل است.” وی افزود: “بسیاری از مشاغل در این بخش ها در میان بیماری همه گیر دست و پنجه نرم كرده اند.

“تعطیلی ماه ژوئن Adelie Foods ، یکی از بزرگترین سازندگان ساندویچ در انگلستان ، چالش های پیش روی مشاغل را برجسته کرد. هزینه آن بیش از 2000 شغل در منطقه میلتون کینز بود. با وجود خارج شدن انگلیس از بیماری همه گیر ، یک بخش کلیدی رشد در تدارکات و خرده فروشی آنلاین وجود دارد که نشان دهنده تغییر در الگوی خرید مصرف کننده است. ”

شهر برکشایر ردینگ به عنوان یکی دیگر از برندگان احتمالی تقاضا برای خدمات فناوری اطلاعات و فناوری پرچم گذاری می شود ، نویسندگان گزارش پیش بینی می کنند که “قوی ترین رشد اشتغال ناشی از بحران ویروس کرونا ، به ترتیب با رشد 6.6٪ و رشد سالانه 10.0٪ در Q2 و Q4 2021

به طور کلی ، اقتصاد انگلیس در سه ماهه سوم امسال 5/15 درصد رشد کرده است ، در مقایسه با دوره سه ماهه قبلی. رشد شدید رشد به دنبال انقباض رکوردی 19.8٪ در Q2 2020 است.

در سال 2021 پیش بینی می شود که متوسط ​​رشد سالانه GVA در کل شهرها و شهرهای گزارش شده در گزارش Powerhouse انگلیس 23٪ باشد ، در حالی که تغییر در اشتغال سالانه -0.7٪ پیش بینی شده است.

در همین حال ، انتظار می رود نرخ بیکاری در پایان Q2 2021 در حدود 7٪ به اوج خود برسد. “این گزارش می افزاید:” انتظار می رود پایان دادن به طرح تحریم در مارس 2021 تأثیر بسیار کمتری نسبت به اکتبر 2020 داشته باشد. ”

پست جدید پیشنهادی
الهامات فراوان سوفی بیل براهه