نخست وزیران سابق در تابستان برای افزایش آزمایش Covid به بوریس جانسون لابی کردند ، ادعای آزبورن

جورج آزبورن فاش کرده است که چهار نخست وزیر پیشین انگلیس ماه ها پیش به همتای حاکم خود نامه نوشتند که خواهان “تمام وزن دولت انگلیس” در تلاش برای افزایش آزمایش ویروس کرونا است.

به گزارش تایمز ، رئیس سابق دیوید کامرون به رادیو تایمز گفت که رئیس سابق او ، گوردون براون ، تونی بلر و جان میجر “در ماه جولای به طور خصوصی با بوریس جانسون نامه نوشتند و گفتند این اولویت است”.

بلر ، مدافع صریح آزمایش های جمعی ، سلف و دو جانشین خود را به خدمت گرفت روزنامه اضافه می کند تا برای بحث در مورد جانسون به او بپیوندد تا “آزمایش گسترده را اولویت خود قرار دهد تا به از بین بردن زندگی عادی کمک کند”.

آزبورن با تکرار پیام آنها گفت: “این چیزی است که به بخش بهداشت داده شده است ، به NHS داده شده است ، و بقیه دولت کل وزن دولت انگلیس را پشت سر نگذاشته است.”

ماه گذشته مشخص شد که دولت در حال تبلیغ یک شغل 2000 پوندی در روز برای یک مدیر عملیاتی برای تعمیر سیستم ردیابی آزمایش متزلزل است. و رئیس گروه وظیفه واکسن دولت ، کیت بینگهام ، پس از یک سری رسوائی ها ، در پایان سال کناره گیری می کند.

ساندی تایمز در اوایل ماه جاری فاش کرد که بینگهام – که با وزیر خزانه داری محافظه کار جسی نورمن ازدواج کرده است – داده های “حساس” دولت درباره واکسن هایی را که انگلیس ممکن است در یک کنفرانس “200 دلار در آمریکا” سرمایه گذاری کند ، فاش کرده است.

این روزنامه سپس آخر هفته گذشته گزارش داد كه وی 670،000 پوند از مودیان مالیات انگلیس را صرف پرداخت یك تیم از مشاوران روابط بوتیك برای نظارت بر استراتژی رسانه ای خود كرده است.

به گفته یک منبع دولتی ، که به گاردین گفت که “همیشه روشن بوده است” این هدف او است که صندلی محاصره شده از سمت خود کناره گیری می کند وقتی که قرارداد او در ژانویه به پایان می رسد.