نصب جی پی اس جرم دارد؟

حال دو گزینه Reset Network Settings و Reset Location & Privacy را لمس نمایید و بدین صورت نسبت به ریست کردن تنظیمات شبکه و موقعیت مکانی آیفون یا آیپدتان اقدام کنید. Kylos کامپکت ردیاب شخصی هوشمند میباشد که از موقعیت یاب جی پی اس و سیستم شبکه جی اس ام به همراه سنسورهای متنوع هر نوع نیاز ردیابی شخصی را برطرف می نماید از جمله تشخیص حالت اظطراری با رویدادهایی که از قبل ایجاد شده است. یعنی میتوانید به عنوان ردیابی موتورسیکلت شخصی و یا شرکتی استفاده کنید . از دیگر مزایای ردیاب شخصی استفاده از آن برای کودکان یا نواجونانی که دارای مشکلات جسمی، شنوایی یا بینایی و…

این نوع جی پی اس بیشتر کاربردهای مهندسی و نقشه کشی دارند که برای تعین طول و عرض جغرافیایی یک نقطه یا مکان خاص بکار می رود. با توجه به اینکه ردیاب ما، مانند ردیاب آهنربایی خودرو فاقد سیم است، باید از یک باتری قابل حمل استفاده کنیم. به لطف ابعاد بسیار کوچک و کاربرهای حرفه ای کایلوس کامپکت به راحتی قابل مخفی شدن میباشد که میتوان در در کاربردهای امنیتی و در محموله های با ارزش از آن به عنوان یک ردیاب مخفی نیز استفاده کرد. ردیاب ir201 یک ردیاب کاربردی و با استفاده بسیار آسان برای ردیابی انواع خودروها طراحی شده است.

یکی از این کاربردهاش برای ردیابی کودکان میباشد . یکی دیگه از موارد استفاده از جی پی اس ردیاب شخصی دلتا، استفاده برای سالمندان و مخصوصا سالمندانی که مبتلا به آلزایمر هستند. کاربرد محصول NG460 بهگونهای است که آن را ردیاب کودکان و سالمندان نیز مینامند. با استفاده از ردیاب شخصی شما قادر خواهید بود از کودکان و سالمندان خود حفاظت کنید. این شما را کمک می کند تا کسانی را که دوست دارید در امن باشند و هم اجازه داده اید تا با صلاحیت خود عمل کنند. دستگاه ردیاب می تواند در صورتی که به ماشین ضربهای وارد شود، درب ماشین باز شود، ماشین روشن شود و … سریعا به صاحب خودرو از راه دور پیامک هشدار ارسال کند.

ممکنه آسیبهای دیگه ای توسط غریبه ها بهشون وارد بشه . دقت داشته باشید که برای انجام این عمل نیازمند وارد کردن رمز عبور یا همان پسورد (Passcode) دستگاه خواهید بود. اگر با انجام این موارد مشکل جی پی اس (GPS) دستگاه همچنان رفع نشد، احتمالا با یک نقص سخت افزاری مواجه هستید. از سرعت و توقف های آن به صورت لحظه به لحظه و آنلاین مطلع شده و درصورت لزوم با ارسال یک پیامک به سیم کارت ردیاب، ماشین را خاموش کند. چنانچه در رابطه با هر یک از بخشها و موارد شرح داده شده نیاز به توضیحات دقیقتری داشتید، میتوانید از طریق شمارههای موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آنها راهنمایی دقیقتری بخواهید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد جی پی اس ردیاب شخصی برای افراد لطفا به بازدید از وب سایت ما.