نماینده پارلمان اروپا برهنه پس از سینه “عیاشی همه مردها” از پنجره پرید

یکی از اعضای برجسته حزب راست گرای حاکم مجارستان ، فیدز ، پس از آنکه در حمله پلیس به آنچه “او به عنوان یک حزب خصوصی” در بروکسل توصیف کرده بود – به همراه 24 مرد برهنه ، از سمت خود به عنوان نماینده پارلمان اروپا استعفا داد.

یوزف سزاجر جزئیات دیگری در مورد دور هم جمع شدن ، که توسط “بی بی سی” “مهمانی خانه ای که قوانین قفل را نقض می کند” ، “گاردین” “مهمانی جنسی” و “عیاشی همه مردان در قلب مردم” خوانده نشده است. منطقه بارهای همجنسگرایان شهر »توسط نیویورک تایمز.

Szajer – حزب او قانون سرکوبگرانه ضد همجنسگرایان را تحت رهبری قانون تصویب کرده است ویکتور اوربان – گفته می شود که پس از ورود پلیس برای بررسی نقض مقررات منع رفت و آمد کوید -19 بلژیک ، از پنجره پریده و از یک لوله تخلیه شده است. طبق گزارشات الكس ویكهام ، از پلی استیك لندن ، پلیس “25 مرد برهنه ، از جمله یك نماینده اروپا و تعدادی دیپلمات” را پیدا كردند.

تایمز گزارش می دهد ، دادستان ها “در بیانیه ای گفتند كه یك رهگذر مردی را دید كه در حال فرار با آبهای خیز از دست ناودان است”. پس از دستگیری ، بیانیه ادامه داد ، “مواد مخدر در کوله پشتی وی پیدا شد” ، اما این مرد “قادر به تهیه اسناد هویتی نبود”.

به گفته دادستان ، پلیس بعداً مرد را “به محل زندگی خود ، جایی که او خود را به عنوان SJ (1961) با استفاده از گذرنامه دیپلماتیک” معرفی کرد ، همراهی کرد.

سزاجر ، که همسرش است عدالت در دادگاه قانون اساسی مجارستان، استفاده از مواد مخدر را انکار کرده و گفته است: “پلیس گفت که یک قرص اکستازی پیدا شده است. این مال من نیست ، من نمی دانم چه کسی آن را قرار داده و چگونه. “

با وجود انکارهای وی ، استعفای وی “یک ضربه جدی برای فیدز ، که طی یک دهه گذشته بر مجارستان حکومت کرده است ، خواهد بود” ، می گوید BBC. نیویورک تایمز می افزاید: “این حزب” خود را به عنوان مدافع ارزشهای محافظه کار مسیحی بیشتر نشان داده و از سخنان ضد همجنسگرایانه در خانه خود در مجارستان استفاده کرده است “.

به نظر می رسد انقباض سزاجر محدود باشد. وی روز گذشته گفت: “من متاسفم که قوانین اجتماعات را نقض کرده ام.” “این از طرف من غیرمسئولانه بود و من تحریم های همراه آن را تحمل خواهم کرد.”