نودهشتیا

رمان خوانی به تازگی یکی به یکی از تفریحات محبوب مردمی تبدیل شده و این قشر، فاقد محدودیت سنی می‌باشند.
در این بین با پیدایش رمان خوانی مجازی، توجه دسته ای به سایت های مجازی دانلود رمان جلب شده است.


نودهشتیا که در درازا فعالیت خود را در این سبک گسترش داده بود، به عنوان محبوبترین سایت دانلود رمان، همواره جدید ترین و بهترین رمان ها را به نگاه طرفداران این گونه از نوشته، هدیه می‌دهد.
رمان شاخه ای از داستان بلند می‌باشد که در دویست سال اخیر تبدیل به یکی از برترین و پرطرفدارترین اشکال ادبی شده است.
در حقیقت رمان فارسی، که در ژانر های متفاوت تألیف می‌شود، توانسته بخش عظیمی از اوقات فراغت، به خصوص در نوجوانان را پر کند.
بدین رو با معرفی سایت و انجمن نودهشتیا که سابقه چندین ساله در این امر داشته، توضیحاتی در این باره ارائه می‌شود:
•  نودهشتیا که در دو بخش انجمن نویسندگی و سایت دانلود رمان تقسیم بندی شده، نگاه های زیادی را به خود اختصاص داده است.
• نوع چیدمان سایت، جهت دانلود رمان ها به گونه ای می‌باشد که کاربران به راحتی، با انتخاب دسته مورد نظر، ژانر مورد علاقه‌شان را انتخاب و آثار موجود در این سبک را دانلود می نمایند.
لازم به ذکر است که تمامی ژانر ها و سبک های نوشتاری توسط انجمن پشتیبانی و رضایت کاربران را ملاک موفقیت خود قرار داده است.
انجمن نودهشتیا با تشکیل محیطی فرهنگی، علاقه مندان به قلم را گرد هم آورده تا با بهترین امکانات، آثار خود را به صورت آنلاین قلم بزنند.
رمان های تازه نگاشته شده با انتشار جهت دانلود، سایت نودهشتیا را به مرجع جدید ترین رمان های ایرانی تبدیل و بدین جهت کاربران خود را اقناع می‌نماید.
از گفته دور نماند که نودهشتیا همواره به دنبال راه های پیشرفت بوده و پله های سعود را برای نویسندگان پیش رو می‌گذارد و با پرورش شهره های مجازی، نام خود را در این حرفه جا انداخته است؛ بدین سان که برخی با نام رمان، یاد نودهشتیا نیز در ذهن‌شان زنده می‌شود. ادرس انجمن forum.98ia2.ir