هزاران پل شلوغ انگلیس “در معرض خطر شکست” هستند ، داده های رسمی نشان می دهد

بخشهای اصلی تقریباً نیمی از پلهای جاده های پرکاربرد انگلیس در “تحقیقات نشان داده است که وضعیت ضعیف “یا” بسیار ضعیف “است.

در مجموع 4000 مورد از 9000 پل انگلیس در بزرگراه ها یا جاده های A نشانه های “نقص یا خرابی است که به طور قابل توجهی بر ظرفیت آنها تأثیر می گذارد” را نشان می دهد.

ارقامی که روزنامه پس از درخواست آزادی اطلاعات (FOI) از بزرگراه انگلیس بدست آورده است این موضوع را نشان می دهد 858 سازه از آوریل 2019 حداقل دارای یک بخش تحمل بار در “شرایط بسیار نامناسب” بودند. و به 14 پل و آبریز “بدترین نمره ممکن صفر داده شد”.

در مجموع 141 پل دارای امتیاز “بسیار ضعیف” در بخشهایی از بزرگراه M6 قرار دارند و 90 پل دیگر که دارای کمترین رتبه هستند در M1 ، 51 در M62 و 50 در M5 بودند.

بزرگراه های انگلیس اصرار دارند که رتبه بندی “ضعیف” یا “بسیار ضعیف” به معنای ناامن بودن ساختار نیست. اما “الفطبق راهنمای رسمی ، بخشهایی که در نظر گرفته می شوند در یک شرایط بسیار ضعیف در معرض خطر شکست قرار دارند “، می گوید تایمز.

آژانس راهداری این مقاله می افزاید: “سعی در محرمانه نگه داشتن داده ها و انتشار آنها فقط پس از 18 ماه نبرد آزادی اطلاعات بود” ارقام “نگرانی در مورد هرج و مرج ترافیک در حالی که تعمیرات اساسی انجام می شود” ایجاد می کند.

اطلاعات جداگانه منتشر شده توسط حمل و نقل برای لندن نشان می دهد که حدود 200 از 500 پل پایتخت دارای بخشهایی در تعمیرات ضعیف یا بسیار ضعیف هستند.

پل Hammersmith در آوریل 2019 با شناسایی ترک ها به روی رانندگان بسته شد. پل معلق – که قسمت جنوبی Hammersmith را به بارنز متصل می کند – تا اواسط آگوست سال گذشته به روی عابران پیاده و دوچرخه سواران باز بود ، اما پس از بدتر شدن شکاف ها در اثر موج گرما کاملاً بسته شد.

وزیر راه های سایه ، مت روددا ، در پاسخ به داده های تازه منتشر شده ، گفت که وضعیت پل های انگلیس “یک نگرانی عمده در زمینه ایمنی” است.

نماینده حزب کارگر اضافه کرد: “پل ها بخش مهمی از عملکرد هر کشوری است و اینکه بسیاری در انگلیس خراب شده اند نگران کننده است.

“اگر مردم نتوانند زیرساخت های موجود را حتی در حداقل سطح حفظ کنند ، مردم به درستی در مورد توانایی این دولت در تحقق پروژه های جدید شک خواهند کرد.”

داونینگ استریت در ماه فوریه تأیید کرد که 32 مقام محلی برای کمک به بهبود وضعیت برخی از آسیب دیده ترین جاده های محلی انگلیس ، سهمی از بودجه 93 میلیون پوندی دریافت می کنند.

دیلی میل گزارش داد که 3061 پل تحت مسئولیت شوراهای محلی “غیر استاندارد تلقی شده اند ، اگرچه این در مقایسه با سال گذشته بهبود یافته است”.