همه چیز درباره ی توکن کلش رویال

کلش رویال دارای کارت هایی است که در طول بازی از آنها استفاده می شود. اما اگر می خواهید بلیط خود را به مستعمرات خود بدهید یا دریافت کنید، به تراشه های کلش رویال نیاز دارید. خرید جم کلش رویال به این ترتیب نوعی پول سرمایه گذاری خواهید کرد که با آن کالاهایی مانند کارت بازی را بین دوستان و مستعمرات خود مبادله می کنید. در این معاملات مشخص است که به عنوان یک معامله نمادی، کارت های مورد نیاز خود را اندکی در ازای کارت های مورد نیاز خود معامله می کنید. البته، این می تواند به تراشه تبدیل شود. برای اطلاعات بیشتر با سایت ایران موجو همراه باشید.

قدرت تمام توکن ها در بازی کلش رویال

ممکن است از خود بپرسید که چه تعداد از بلیط های ما می توانند تمام توکن های موجود در Calsh Royele را انجام دهند؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید انواع کارت ها را شناسایی کنیم و سپس تعداد کارت های قابل معامله با تمامی توکن ها را در نظر بگیریم. خرید رویال پس کلش رویال چهار نوع کارت در کلش رویال وجود دارد. این کارت ها با نام های کامان، عقب، حماسه و افسانه ای شناخته می شوند. اما تعداد کارت های قابل توزیع با تمام تراشه ها به شرح زیر است. البته برای هر کارت یک توکن با نام کامل وجود دارد که تراکنش ها بر اساس آن انجام می شود.

کامان رایج ترین و تا حدودی بی فایده ترین توکن بازی است. بنابراین می توانم حدس بزنم که تعداد بلیط های کمانی که می توان با یک توکن معامله کرد بسیار زیاد است. با تمام توکن های کامان در بازی کلش رویال می توانید 250 کارت کامان را بین کلنی های خود مبادله کنید.

کارت های عقب کمی بهتر و بیشتر از کامان استفاده می شود. به همین دلیل، تعداد کارت های پشتی قابل معامله بین کلنی های همسایه با یک توکن Rear برابر با 50 است.

یکی از بهترین کارت های بازی، کارت های حماسی یا حماسی هستند. این کارت ها جایگاه بالاتری نسبت به کمان و ریار دارند. بنابراین برای مبادله کالاهای با ارزش به پول بیشتری نیاز دارید. خرید جم کلش رویال تعداد کارت های حماسی قابل معامله در یک تراشه حماسی 10 عدد است.

اما بهترین و حساس ترین کارت و توکن بازی کلش رویال لجندری است. Legend در بازی کلش رویال بسیار مهم است و به خصوص برای کسب درآمد و پیشرفت در بازی به آن نیاز دارید. خرید جم کلش رویال این اهمیت زیاد باعث کاهش تعداد کارت های افسانه ای قابل معامله با یک توکن شده است. با Legendary Token در نهایت می توانید تعدادی توکن افسانه ای را با مستعمرات خود مبادله کنید.