وحشت به عنوان رئیس ارتش انگلیس در حین آموزش در ویلت شایر گم می شود

رئیس ستاد کل ارتش انگلیس دیروز پس از تحویل یک هلی کوپتر به یک میدان اشتباه در دشت سالیسبری “مفقود در عمل” اعلام شد.

ژنرال سر مارك كارلتون-اسمیت برای مشاهده ی یك تمرین میدانی وزارت دفاع ، بالگرد هلیكوپتر Wildcat را زده بود. اما به جای محل از پیش توافق شده در منطقه آموزش 150 مایل مربع ، وی را در زمینی در حدود 600 متر دورتر رها کردند – که باعث “شکار” برای فرمانده “نیروهای گمشده” نیروهای ویژه ویژه شد ، که در هر دو عراق و افغانستان ، گزارش تلگراف.

سان گزارش می دهد که «دسربازان منفور “سعی کردند با تلفن همراه خود را به کارلتون اسمیت و دستیارانش برسانند ،” اما آنها در یک قمه سیار گیر کرده بودند

یک منبع دفاعی به وب سایت مقایسه نیرو گفت: “یک لحظه” اوه گهگاه “اتفاق افتاد که آنها فهمیدند سر ارتش را از دست داده اند. “دیدار او واقعاً یک معامله بزرگ بود و همه آنها برنامه ریزی شده بود.”

به گفته تایمز ، “پیام های عصبانی واتساپ” بین کارکنان ژنرال 56 ساله و دستیاران حزب خوشامدگویی مبادله شد “” زیرا این دیدار تهدید به گشودن دیدار بود “.

این اتفاق ناگوار به سرعت به بحث پادگان تبدیل شد و برخی از سربازان با الهام از رئیس گمشده خود الگوهای رفتاری ایجاد کردند. لوسی فیشر ، سردبیر روزنامه ، توییت کرد برخی از تلاش های آنها ، از جمله پوستر برنامه تلویزیونی کم شده با چهره کارلتون-اسمیت روی یکی از شخصیت های اصلی قرار گرفته است.

دیگران ناپدید شدن او را با وقایع سال مقایسه کردند Blackadder می رود چهارم ، سری آخر کمدی موفق BBC Rowan Atkinson.

پس از اینکه کارلتون-اسمیت سرانجام توسط طرف استقبال پیگیری شد ، یک همکار ژنرال ، که “خواست نامش فاش نشود” ، به سان گفت که “این اتفاقات بیش از آن چیزی است که شما تصور کنید اتفاق می افتد”.

ژنرال اضافه کرد: “مارک یک اپراتور بسیار ویژه نیروهای ویژه است.” “او فقط می تواند به ستاره ها نگاه کند و به مکان مورد نیاز خود حرکت کند. او غرق در مهارت های فرار و فرار است. من مطمئن هستم که او طرف خنده دار را خواهد دید. “