ویروس کرونا ویروس: آیا برنامه های Covid انگلیس در میان موفقیت های واکسن منسوخ شده اند؟

ریشی سوناک ، صدراعظم ، با توقف افزایش حقوق بخش دولتی و کاهش هزینه های کمک های خارجی در بررسی هزینه های همه گیر ویروس کرونا ، جنجال کرد.

فایننشال تایمز گزارش می دهد که بیانیه مالی “بین بزرگ و درد متمرکز شده است” ، با ساناک اعلام کرد که به دلیل سقوط اقتصادی Covid-19 ، حقوق 1.3 میلیون کارگر بخش دولتی افزایش نخواهد یافت.

دیروز سوناک در بیانیه ای خطاب به نمایندگان مجلس گفت: “وضعیت اضطراری بهداشت انگلیس هنوز تمام نشده است و اورژانس اقتصادی ما تازه آغاز شده است”. اما پس از آنکه دفتر مسئولیت بودجه (OBR) نشان داد که داده های مورد استفاده برای تهیه برنامه ها قبل از ظهور یک رشته نتایج واکسن امیدوار کننده ، مورد بازبینی قرار گرفته است.

دولت از چه چهره هایی استفاده کرد؟

دیلی میل گزارش داد ، نمایندگان پارلمان توری پس از اعتراف ناظر هزینه ها “خشمگین” شدند که پیش بینی تیره و تار “سناریوی مرکزی” که بر اساس آن بررسی هزینه های ساناک انجام شده بود “به دلیل ایجاد انسداد مصونیت قبل از کریسمس به حساب نیامده است”.

طبق سناریوی قدیمی ، OBR پیش بینی کرد که تولید ناخالص داخلی امسال 11.3٪ کاهش یابد.

این مقاله می افزاید ، این رقم و بررسی Sunak بر اساس فرضیه “انگلیس تحت فشار ویروس تا تابستان سال آینده” ، با بسته بودن میخانه ها و رستوران ها در بسیاری از مناطق کشور ادامه داشت.

وزیر امور خارجه بررسی خود را دیروز ، دو روز پس از اعلام اینکه واکسن آکسفورد / AstraZeneca تا 90٪ در دوزهای خاص انجام شده است ، بررسی کرد. نتایج دلگرم کننده حاصل از آزمایشات بالینی فاز 3 امیدهایی را افزایش داده است که پایان همه گیری خیلی زودتر از آنچه انتظار می رفت می تواند باشد.

آیا دولت باید برنامه های خود را تنظیم می کرد؟

مشخص نیست که اگر دولت از ارقام به روزتر استفاده می کرد ، ساناک اقدامات متفاوتی را اعلام می کرد یا خیر. با این حال ، تفاوت های قابل توجه بین پیش بینی مرکزی و سایر خوش بینی های پیش بینی OBR ممکن است استراتژی وزیر را تغییر داده باشد.

در “بهترین حالت” OBR – بر اساس واکسنی که تا بهار به طور گسترده در دسترس باشد – یاهو گفت: “تولید ناخالص داخلی” هنوز هم بیش از 10 درصد در سال جاری کاهش می یابد و بهبود اقتصاد تا پایان سال آینده طول می کشد. گزارش های خبری. اما در بدترین سناریوی ناظر ، اقتصاد انگلیس امسال 12 درصد کاهش یافته و تا پایان سال 2024 بهبود نمی یابد.

در این سناریوی آخر ، قفل قفل گسترش می یابد و واکسن ها بی اثر هستند.

دیروز در بیانیه ای ، OBR گفت که هفته گذشته اعلام شد که واکسن های Pfizer-BioNTech و Moderna نیز “نتایج عالی” را در آزمایشات بالینی مرحله آخر به دست آورده اند “دقیقاً هنگام نهایی شدن پیش بینی های ما وارد شد” و “بدون شک خبر بسیار مثبتی” بود.

ناظری که پیش بینی می کند مقیاس های طولانی تری برای تولید ، تأمین منابع و استفاده از ناهنجاری ها داشته باشد ، افزود: “با این حال ، این به طور خودکار به معنای بازگشت سریع یا کامل به زندگی اقتصادی عادی برای کل مردم نیست.”