ویروس کرونا ویروس: انگلستان در کمتر از 24 ساعت شروع واکسیناسیون Covid جهان را آغاز می کند

همزمان با آماده شدن پزشکان برای تجویز اولین دوزها به بیماران ، دسته ای از اولین واکسن ویروس کرونا در جهان به ده ها بیمارستان انگلیس می رسد.

اسکای نیوز گزارش می دهد ، در حالی که دنیا شاهد اجرای برنامه ایمن سازی است ، تصاویر اولیه از جنوب لندن نشان می دهد که “قبل از قرار دادن آنها در فریزرهای سایت ، دوزهای Pfizer / BioNTech را از جعبه ها در بیمارستان دانشگاه Croydon تخلیه می کنند”.

افرادی که بیش از 80 سال دارند اولین کسانی هستند که دچار زخم می شوند – که باید در دمای حدودی ذخیره شوند منهای 70C – اما به آنها گفته شده است “اگر در این ماه برای دریافت واکسن دعوت نشوند نگران نباشند” ، این صداوسیما اضافه می کند.

کریس هاپسون ، مدیر اجرایی ارائه دهندگان خدمات NHS ، با اصرار بیماران واجد شرایط برای “آتش بستن” اگر هنوز از آنها برای ایمن سازی دعوت نشده است ، گفت: “برای اکثریت عظیم ، عظیم و قریب به اتفاق مردم ، این کار در ژانویه ، فوریه و مارس انجام می شود”.

پس از واکسیناسیون ، به بیماران تجویز می شود کارت های ایمن سازی که نام واکسن ، تاریخ ایمن سازی و تعداد دسته ای هر یک از دوزهای داده شده را ذکر می کند. آنها همچنین دارای یک یادآوری برای “نگه داشتن این کارت ضبط در کیف یا کیف پول خود هستند”.

.

همانطور که گاردین گزارش می دهد ، انتشار واکسن “بزرگترین و پیچیده ترین کمپین واکسیناسیون در تاریخ کشور” است.

این مقاله می افزاید: کارکنان NHS “از طریق آخر هفته برای تهیه کلینیک های واکسیناسیون و تهیه لیست افرادی که باید برای اولین بار به این زخم دعوت شوند” کار کردند. و “برای اطمینان از اتلاف هیچ واکسن یا زمان ، قرار ملاقات اضافی به آن دسته از کارکنان مراقبت های بهداشتی که در معرض خطر ویروس کرونا قرار دارند ، ارائه خواهد شد”.