ویروس کرونا ویروس: چرا به نظر می رسد لندن بر موج دوم کووید سوار است؟

یک زن و شوهر هنگام خواندن روزنامه روی ماسک محافظ صورت با ماسک محافظ صورت می نشینند.

شرح

انتظار می رفت پایتخت این کشور به یک نبرد ویروس تبدیل شود اما عفونت های گسترده ای را مهار می کند

وام
جاستین ستترفیلد / گتی ایماژ

متن جایگزین
یک زن و شوهر هنگام خواندن روزنامه روی ماسک محافظ صورت با ماسک محافظ صورت می نشینند.

انتظار می رفت پایتخت این کشور به یک نبرد ویروس تبدیل شود اما عفونت های گسترده ای را مهار می کند


عمیق

گابریل پاور

جمعه ، 20 نوامبر 2020 – 1:00 بعد از ظهر

علیرغم هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی مبنی بر اینکه لندن متحمل ویروس کرونا می شود ، پایتخت در حال پیشرفت بهتر از حد انتظار است.

داده های منتشر شده در این هفته توسط اداره آمار ملی نشان دهنده 952 مرگ ثبت شده در لندن در هفته منتهی به 6 نوامبر است که تایمز خاطرنشان می کند “همان رقمی است که براساس میانگین پنج سال گذشته پیش بینی می شود”.

روسای بهداشت حتی امیدوارند که این آخر هفته بتواند “اولین کاهش در موارد Covid در لندن از زمان شروع قفل دوم” را نشان دهد ، “London Evening Standard” می گوید.

فشار دادن سنبله

در هفته منتهی به 6 نوامبر ، لندن تنها منطقه از 9 منطقه انگلستان بود که برای آمار رسمی استفاده نکرد و هیچ مرگ و میر اضافی را ثبت نکرد. تایمز گزارش می دهد: “در مقابل ، 1900 مرگ ثبت شده در شمال غرب 496 بالاتر از حد متوسط ​​بود ، اختلاف 35٪”.

نرخ فعلی لندن که تقریباً 200 مورد در هر 100000 نفر است در مقایسه با نرخ 145.2 در 1 نوامبر ، یک افزایش نسبتاً کم است. در نتیجه این مهار نسبی ویروس ، لندن بستری شدن در بیمارستان های ویروسی کرونا را در زمستان نسبت به بقیه انگلیس پایین نگه داشته است.

بستری شدن در بیمارستان در لندن در حال حاضر کمتر از 150 در 100000 نفر است ، در حالی که در شمال غربی و Yorkshire و Humber حدود 400 در 100،000 نفر است.

صدیق خان ، شهردار لندن دیروز گفت “اکنون بیش از هر زمان دیگری ضروری است که ما به قوانین ادامه دهیم ، زیرا ما هنوز ماههای بسیار سختی را در مبارزه با ویروس در پیش داریم”. وی افزود: “من خوشحالم که می گویم سرانجام پایان کار نمایان می شود.”

تابستان آرام تر

تعدادی از تئوریهای عملکرد بهتر از حد انتظار لندن در مدیریت موج دوم وجود دارد.

روزنامه تلگراف گزارش می دهد ، مردم لندن “در ماه های مهم تابستان کمتر جابجا شده و مخلوط می شوند” و اضافه می کند که در ماه های جولای ، آگوست و اوایل سپتامبر ، “بارها ، رستوران ها ، مغازه ها و دفاتر غیر ضروری لندن در مقایسه با سایر مناطق کشور بسیار ساکت تر هستند به زمانهای قبل از همه گیری ».

بازدید از میخانه ها ، رستوران ها و مغازه های غیر ضروری در ماه های تابستان “بین 50 تا 30 درصد زیر سطح نرمال در لندن باقی مانده است” ، تجزیه و تحلیل این مقاله نشان داد ، در حالی که در سایر مناطق اطراف انگلستان “همان معیار از 40٪ حرکت کرد بین ژوئیه و سپتامبر فقط 10 درصد است.

در همین حال ، تایمز نشان می دهد که پس از مطالعه ای در سپتامبر که 9.4٪ از افراد لندنی از نظر آزمایش آنتی بادی های Covid-19 مثبت بودند ، ممکن است اکنون پایتخت “دارای مقداری از مصونیت گله” باشد.

این مقاله می افزاید: بالاترین منطقه بعدی ، شمال شرقی ، با رشد 6.5 درصدی روبرو است ، در حالی که جمعیت جوان این شهر “ممکن است به معنای سطح بالاتری از موارد بدون علامت باشد که توسط سیستم های آزمایش ملی انتخاب نمی شوند”.

علم و بهداشت

لندن
کووید 19
ویروس کرونا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>