پادکست های هفته: خزنده ها ، حقه ها و قصه های نشاط آور

گیسلین و رابرت ماکسول در 1984: داستانی 'گیرنده'

این برنامه شامل Hunting Ghislaine ، The Piper ، High Strangeness ، آهنگها و روزهایی از این دست است

جیمزین ماریوت در مورد The podcast گفت: و در شکار Ghislaine ، جان سوئینی (معروف به “فریاد در Scientologists” در پانوراما) عدالت را “بیشتر از” انجام می دهد. در این مستند “گیرا و زیبا” ، او اعتماد به نفس دارد که “بیش از حد هیجان انگیز” با خودکشی جفری اپستین ، دستگیری ماکسول و مصاحبه شاهزاده اندرو کار را “بیش از حد هیجان انگیز” آغاز نکند. در عوض ، او داستان را در آغاز شروع می کند ، با دقت “وسواس وحشتناک و توهین آمیز” ناشر رابرت ماکسول با دخترش را ترسیم می کند و داستان های حیرت انگیز “قدرت و فساد مدرسه قدیمی” را در خیابان ناوگان دهه 1980 بیان می کند. “foghorn پرزرق و برق” سوئینی در ابتدا می تواند خسته کننده باشد ، اما دارای “وضوح اخلاقی بی رحمانه ای است که مناسب انفجار در زندگی این افراد بی رحم ، ثروتمند و پیچیده است”. او پادکست عالی ، “گوش دادن به” را تولید کرده است.

میراندا سویر در The Observer گفت: اعتراف می كنم كه من درام صوتی بریتانیایی “كراك و قدیمی” را پیدا كرده ام. اما برخی از پادکست های ابتکاری “شبح وار” “باعث شده اند تا این رسانه به یکهو برود”. من به شدت توصیه می کنم The Piper (BBC Sounds) و High Strangeness (قابل شنیدن ؛ هنوز هم شبح وار اما با “خنده های اضافه شده”). اما در بالای لیست Tracks ، یک “داستان عجیب و غریب ، تصادف و تئوری های توطئه” است. شخصیت اصلی آن هلن اش ، یک پزشک عمومی است که “حالت کنار تخت کمتر از حساسیت” دارد. در سری پنجم کنونی ، آش با بازی عالی اولیویا پولت بازی می کند (در سری های قبلی ، رومولا گارای و هتی موراهان نقش او را بازی می کردند و من از شما می خواهم که در ابتدا ، در صدا های بی بی سی شروع کنید ؛ ارزشش را دارد). هلن بیماري مرگبار است و از پدر مرده خود پيام هاي پست الکترونيکي عجيبي مي گيرد. “صدا ، شخصیت و محیط آهنگ های، و همچنین قصه های درخشان “، آن را” یکی از بهترین درام های صوتی طولانی مدت “قرار داده است.

پست جدید پیشنهادی
هدرز موتور B3 (پراید قدیم) - سام تیونینگ

پادکست جدید و جذاب هفتگی از شبکه استرالیایی ABC ، ​​این روزها تا حدی از مجموعه تحسین شده آمریکایی الگو گرفته است این زندگی آمریکایی، گفت Fiona Sturges در FT. اوایل سال جاری در حین قفل ضبط شد و ایده این است که داستان هایی از “مقاومت ، عشق و پیروزی در زمانی که امید می تواند کمبود داشته باشد” را بیان کند. اپیزودهای ایستاده شامل این موارد می شود ابرقدرت اسپنسر، یک داستان از ازدواج و یک بارداری در برابر احتمالات ؛ عزیزم، “یک داستان تأثیرگذار از مهربانی غریبه ها” در مورد یک عروسک محبوب که در یک مرکز خرید گمراه شده بود. و (بهترین از همه) راز تابستانی سیاه کیت، در مورد خانواده ای که توسط آتش سوزی ها مجبور شدند در شب سال نو از خانه ویکتوریا خود فرار کنند. هر داستان حدود 20 دقیقه طول می کشد: “فقط زمان کافی برای قرار دادن برخی هدفون ها ، جلوگیری از اخبار و تعجب از ظرفیت انسان برای عشق و بقا”.

پادکست هفته باز نشده: صرع اجتماعی ، هیدروژن و رونق خرده فروشی

چرا فروش خرده فروشی در حال رشد است؟ آیا شرکت های رسانه های اجتماعی باید تصاویر چشمک زن را کم بگیرند؟ و چرا راه آهن آلمان به هیدروژن روی آورده است؟ اولی مان و هفته در پشت تیتر روزنامه ها قرار می گیرند و درباره آنچه واقعاً از هفت روز گذشته مهم است بحث می کنند.