پادکست های هفته: کلاه سفید ، دانش خوب و گروه های عالی

جیمز لو Mesurier فقید ، که داستان او در Mayday روایت می شود

پادکست های ویژه شامل Intrigue: Mayday ، The Messenger ، Tumble و Transmission: The Definitive Story هستند.

بی بی سی دسیسه strand قبلاً دو پادکست عالی تولید کرده است ، 29. تونل (در مورد فرار دیوار برلین) و Ratline (شکار نازی ها) ، میراندا سویر در The Observer گفت. اکنون این امر برای ما فریبکاری: Mayday – یک ده قسمتی “درخشان” درباره جیمز لو مسوریه (در تصویر) افسر سابق ارتش انگلیس که نیروی دفاعی غیرنظامی داوطلب کلاه خیزهای سفید را در سوریه هدایت می کرد ، برای ما به ارمغان آورده است. یک سال پیش ، لو Mesurier در خیابان در استانبول مرده پیدا شد ، که درگذشت. که در روز مه، کلوئه هاجیماتئو با بیوه ، دوستان ، همرزمان سابق و دیگر کلاه سفیدها صحبت می کند تا آنچه را که اتفاق افتاده است با هم ترکیب کند. “دخالت احتمالی روسیه (دشمنان پوتین اغلب از پنجره های هتل بیرون می آیند) ، داستان های جاسوسی و اطلاعات غلط باعث می شود که این یک گوش دادن درباره میزان وقوع جنگ مدرن در فضای آنلاین باشد.” همچنین توصیه می شود: پیام رسان (شنیدنی) ، كه در آن روزنامه نگار تحقیقی شیو مالك داستان پیچیده رابطه خود را با یك “خودی القاعده” ، حسن بات ، بیان می كند.

چگونه والدین می توانند در خنثی کردن “تئوری های توطئه و یاوه گویی کلی” که فرزندانشان در معرض اینترنت قرار می گیرند کمک کنند؟ سیمون اینگ در New Scientist گفت: با معرفی آنها به پادکست علمی “درخشان” لیندسی پترسون ، Tumble. این در سال 2015 آغاز شد و اخیراً سری ششم خود را با “نگاه خنده دار بصیرت آمیز و متناوب به میکروبیوم انسان” آغاز کرد. در این قسمت ، لارنس دیوید ، یک متخصص دانشگاهی ایالات متحده ، به طور صریح ، پو – موضوعی را ارائه می دهد که نمی تواند شنوندگان جوان را سرگرم کند. او می داند “بیش از آنچه در مورد هزینه ارسال پست مدفوع انسان در سراسر جهان سالم است (از آنجا که شما می پرسید خرید آن بلیط هواپیما ارزان تر است)”. اما به تدریج “چرک” از بین می رود ، و آنچه باقی مانده است یک درس جذاب در زیست شناسی انسان است. در عصر بی سوادی علمی ، “ما به شدت به شهروندی نیاز داریم که بداند علم واقعاً چیست”. دست و پا زدن – سرگرم کننده ، آموزنده ، الهام بخش – مکانی برای شروع است.

انتقال ها: داستان قطعی داستان دو “گروه افسانه ای” – Joy Division و New Order – و صحنه منچستر است که باعث پیدایش آنها شد ، گفت پاتریشیا نیکول در روزنامه ساندی تایمز. شاید شما قبلاً با داستان غم انگیز یان كورتیس از Joy Division آشنا شده باشید ، كه خود را در سال 1980 كشته است. او در اینجا “متحرک” به یاد می آید ، اما پادکست به عنوان یک کل “یک داستان الهام بخش از اختراع و نوسازی” است. از “نیروگاه های شمالی و کلوپ های شبانه افسانه ای ، همه با موسیقی متن هیجان انگیز پیش می روند”. تأثیر پایدار این دو باند با کالیبر همکاران ، که شامل بونو ، لیام گالاگر ، دامون آلبارن و آنا کالوی ، و همچنین برنارد سامنر و پیتر هوک از جوی دیویژن منعکس می شود. ماکسین پیک روایت می کند.

پادکست هفته باز نشده: تجارت اقیانوس آرام ، ردیابی و پارادوکس همجنسگرایان در اروپا

آیا یک معامله تجاری می تواند لبه اقیانوس آرام را متحد کند؟ آیا Covid ما را بیش از حد مایل به تحویل داده ها می کند؟ و چرا حقوق همجنسگرایان مورد حمله قرار گرفته اند؟ اولی مان و هفته در پشت تیتر روزنامه ها قرار می گیرند و درباره آنچه واقعاً از هفت روز گذشته مهم است بحث می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>