پادکست هفته باز نشده: صرع اجتماعی ، هیدروژن و رونق خرده فروشی

اولی مان و هفته در پشت تیتر روزنامه ها قرار می گیرند و درباره آنچه واقعاً از هفت روز گذشته مهم است بحث می کنند.

–––––––––––––––––––––––––––––
برای دریافت شش شماره مجله مجله The Week و یک دفتر یادداشت moleskine به theweek.co.uk/offer مراجعه کرده و کد تبلیغاتی را وارد کنید: POD25
–––––––––––––––––––––––––––––

در قسمت این هفته ، ما در مورد:

رونق فروش

اگرچه شما از خواندن عناوین غم انگیز آن را نمی دانید ، اما فروش خرده فروشی در انگلیس اکنون بیشتر از قبل از همه گیری است. به ویژه فروشگاه های خانگی و باغی از افزایش هزینه ها بهره مند شده اند ، که به نظر می رسد نتیجه همکاری بسیاری از مردم برای صرف هزینه های خود با افراد دیگر بوده است. شگفت آورتر اینکه اکثر مردم نیز بیشتر پس انداز کرده اند.

دیدن نور

طی چند هفته آینده TikTok ویژگی جدیدی را ارائه می دهد که به افراد مبتلا به صرع امکان می دهد به طور خودکار از فیلم هایی که ممکن است باعث تشنج شود ، چشم پوشی کنند. آنها اولین پلتفرم اجتماعی هستند که در سال گذشته به فراخوان بیشتری پاسخ داده اند تا در مورد محافظت از افرادی که در برابر چراغ چشمک زن آسیب پذیر هستند – وضعیتی که 18000 نفر در انگلیس تحت تأثیر قرار می دهند.

قطارهای هیدروژنی

آلمان اعلام کرده است که قصد دارد یک قطار مجهز به هیدروژن تولید کند که حداکثر سرعت آن 100 مایل در ساعت است و می تواند تا 370 مایل بین سوخت گیری ادامه دهد. هدف این است که تمام 1300 قطار دیزلی باقیمانده در خطوط غیر الکتریکی را با این لوکوموتیوهای آلاینده صفر جایگزین کنیم. این نشان دهنده نوعی بازگشت برای هیدروژن است که زمانی به عنوان سوخت آینده متوقف می شد اما اخیراً در بازار موتور به دلیل شارژ باتری از بین رفته است.

می توانید در The Week Unwrapped در Global Player ، Spotify ، پادکست های اپل ، SoundCloud یا هرجایی که پادکست خود را دریافت می کنید مشترک شوید.