پادکست Week Unwrapped: پخش جریانی، تعصب پستی و درون ذهن حیوانات

Olly Mann و The Week پشت سر تیترها تحقیق می کنند و در مورد آنچه واقعاً در هفت روز گذشته اهمیت دارد بحث می کنند. با گای انکر، لیف آربوتنات و آریون مک نیکول.

می‌توانید از هر کجا که پادکست‌های خود را دریافت می‌کنید، در The Week Unwrapped مشترک شوید:

در قسمت این هفته بحث می کنیم:

جریان پرونده دادگاه

پنج نفر که به دلیل پخش غیرقانونی بازی های لیگ برتر محکوم شده بودند، این هفته به زندان فرستاده شدند، یکی از آنها به مدت 11 سال، به دلیل اینکه گفته می شود از عملیات دزدی دریایی خود 7 میلیون پوند درآمد داشته اند. این پرونده در مورد حقوق فوتبال، قدرت شرکت‌های پخش جریانی، فشارهای مالی بر بینندگان – و با توجه به اینکه این پرونده فقط به دلیل پیگیری تعقیب خصوصی لیگ برتر – اولویت‌های پلیس به ما می‌گوید؟

نژادپرستی در اداره پست

این هفته مشخص شد که قربانیان یک رسوایی طولانی مدت در اداره پست، که در آن مدیران فرعی پست به اشتباه متهم به دزدی و کلاهبرداری شده بودند، در سال 2008 توسط مقامات با استفاده از اصطلاحات نژادی منسوخ و توهین آمیز، از جمله “نگروید” و “نگرید” طبقه بندی شدند. تیپ های اروپایی با پوست تیره». این افشاگری به عنوان نمادی از رفتار بلندپایه اداره پست در طول مبارزات 13 ساله خود علیه کارمندان خود تلقی می شود که برخی از آنها قبل از افشای نام خود جان خود را از دست دادند.

احساسات حیوانی

سیلی از تحقیقات جدید، درک قدیمی ما را در مورد توانایی ذهن حیوانات واژگون می کند. به نظر می رسد برخی از مطالعات اخیر نشان می دهد که حیوانات واقعاً آنقدرها که ما مدت ها دوست داشتیم به خودمان بگوییم از ما پست تر نیستند. آیا سلسله مراتبی از هوش وجود دارد یا فقط انواع مختلفی از هوش وجود دارد؟ برای مثال، سگ‌ها و فیل‌ها می‌توانند به روشی بسیار پیچیده‌تر از انسان‌ها به بو واکنش نشان دهند، مانند زنبورهای مغناطیسی.