پلیس پس از اسکن هویج برای خرید پیراشکی اخراج شد

پلیسی که برای خرید جعبه دونات Krispy Kreme با جعبه 9.95 پوند بارکد هویج به ارزش 7p را اسکن کرده بود به دلیل رفتار ناشایست اخراج شد. اگرچه سیمون رد ، پاسبان ، به هیئت انتظامی گفت كه در هنگام انجام سلف سرویس تسكو اضافی در ویسبچ ، كمبریج شایر اشتباه صادقی مرتكب شده است ، اما هیأت مدیره دریافت كه نسخه وی از وقایع “فاقد اعتبار” است. از زمان حادثه ، افسر تماس های شوخی با او پیدا کرده است که به او پیشنهاد دونات داده است.

مشتریان آمازون به جای PS5 غذای گربه دریافت می کنند

آمازون می گوید که “واقعاً متاسف است” مشتریانی که در عوض PlayStation 5 جدید را از قبل سفارش داده اند ، غذای گربه ، گریل و ماساژور پا را تحویل گرفتند. شركت كنندگان برای ابراز ناامیدی از زایمان های اشتباه به رسانه های اجتماعی متوسل شده اند.

جعل هویت الویس در جریان پخش مستقیم دستگیر شد

جعلی الویس هنگامی که برای دستگیری وی به جرم غیرمرتبط در هنگام اجرای یک برنامه پخش زنده به پلیس دستگیر شدند ، متهم شد. دین هالند در حال اجرای آنلاین نمایش از خانه خود در لیدز بود که پلیس با ماسک صورت وارد صحنه شد. پس از ریه به سمت یک افسر ، هالند پرسید: “چه چیزی ***؟” یک افسر به او می گوید: “ما 20 دقیقه تلاش کرده ایم وارد شویم.” سپس یک افسر به او می گوید “آرام باش” و هالند پاسخ می دهد: “من آرام هستم.”

–––––––––––––––––––––––––––––
برای جمع بندی مهمترین داستانهای سراسر جهان – و نگاهی فشرده ، طراوت و متعادل در دستور کار اخبار هفته – مجله The Week را امتحان کنید. اشتراک آزمایشی خود را امروز آغاز کنید
–––––––––––––––––––––––––––––

پست جدید پیشنهادی
فروشگاه اینتکس ایران