چالش متحد ترامپ «به من ثابت کن اشتباه می کنم» نتیجه معکوس دارد

یکی از متحدان دونالد ترامپ پس از از دست دادن شرط بندی مبنی بر اینکه هیچ کس نمی تواند اشتباه بودن یکی از ادعاهای تقلب در انتخابات او را ثابت کند، مجبور به پرداخت 5 میلیون دلار شده است. در یک سمپوزیوم سایبری در سال 2021، مایک لیندل، موسس شرکت MyPillow، ادعا کرد که داده‌هایی در اختیار دارد که نشان می‌دهد چین در رای‌گیری سال 2020 مداخله کرده است و گفت به هر کسی که بتواند ثابت کند مطالب مربوط به آن انتخابات ایالات متحده نبوده است، پول خواهد داد. با این حال، به گفته واشنگتن پست، رابرت زیدمن، کارشناس پزشکی قانونی کامپیوتری، ثابت کرده است که داده ها هیچ ارتباطی با آن انتخابات نداشته است.

گربه جان صاحب دیابتی را نجات می دهد

گربه ای که جان صاحب دیابتی اش را نجات داد در میان فینالیست های جوایز ملی گربه قرار دارد. آماندا جیمسون، اهل لیورپول، یک شب پس از رفتن به رختخواب با کاهش خطرناک قند خون، هوشیاری خود را از دست داد. گربه بید پای شریک جیمسون را که جلوی تلویزیون خوابش برده بود را گاز گرفت و او را به سمت جیمسون برد که واکنشی نشان نداد. او به اسکای نیوز گفت: “من کاملا حیرت زده بودم – ویلو زندگی او را نجات داده بود.”

اکستر مدارک روانگردان را راه اندازی کرد

به گزارش گاردین، یکی از دانشگاه های بریتانیا در حال راه اندازی یکی از اولین گواهی های تحصیلات تکمیلی در جهان در زمینه داروهای روانگردان است. در این مقاله آمده است که مدرک دانشگاه اکستر «مواد روانگردان را به عنوان منطقه ای با اهمیت علمی در بریتانیا تقویت می کند». این دوره به کارکنان مراقبت های بهداشتی در مورد استفاده از سیلوسایبین، LSD، MDMA و سایر داروهای روانگردان در کارهای درمانی آموزش می دهد. سلیا مورگان، استاد روان‌فارماکولوژی در دانشگاه اکستر، می‌گوید: «روان‌دل‌ها می‌توانند در جایی کار کنند که سایر درمان‌ها شکست خورده باشند».

برای اخبار عجیب تر، در هفته نامه ثبت نام کنید خبرنامه Tall Tales.