چرا از حامیان دونالد ترامپ خواسته می شود خانه کودکانه 3 میلیون دلاری وی را خریداری کنند

صاحب خانه کودکی دونالد ترامپ در کوئینز کمپینی آنلاین را آغاز کرده است که ممکن است رئیس جمهور و خانواده اش ملک پنج خوابه را پس بگیرند.

از حامیان ترامپ خواسته می شود تا در ایجاد صندوق سرمایه گذاری جمعی با هدف دادن خانه ای به سبک تودور در املاک جامائیکا کمک کنند “به عنوان هدیه – به محض برآورده شدن قیمت 3 میلیون دلاری، نیویورک تایمز گزارش می دهد.

مانور “غیرمعمول” املاک و مستغلات یک تلاش واضح برای “استفاده از ارادت برخی از طرفداران آقای ترامپ” است ، با این امید که “همان تعهدی که آنها را به حضور در تجمعات بزرگ او در وسط یک بیماری همه گیر سوق داده است آنها را وادار کنید که کیف پول های خود را باز کنند. ”

جمع آوری کمک مالی ، که در بستر GoFundMe میزبانی شده است ، نامیده می شود: “ترامپ را دوست داری؟ از رئیس جمهور ترامپ با مشارکت در این کارزار برای خرید خانه کودکی وی به احترام او تشکر کنید! “

این خانه – ساخته شده توسط پدر ترامپ ، فرد سی. ترامپ ، در سال 1940 – در پاییز سال گذشته به حراج گذاشته شد ، اما نتوانست قیمت ذخیره را تأمین کند.

این ملک قبلاً در سال 2016 حدود 1.4 میلیون دلار فروخته شده بود ، قبل از اینکه در سال بعد توسط صاحب فعلی ، که در گفته می شود هویت “در پشت یک شرکت با مسئولیت محدود به نام Trump Birth House مبهم مانده است”.

سپس خانه به عنوان پیشنهاد شد یک Airbnb اجاره به مدت چند سال ، که طی آن آکسفام یک شب اقامت کرد و چهار پناهجو را دعوت کرد تا با خبرنگاران صحبت کنند. موسسه بین المللی خیریه کمکهای بین المللی بعد از ” دولت رئیس جمهور جمهوری خواه صادر کرد ممنوعیت سفر مردم از شش کشور با اکثریت مسلمان و همه پناهندگان “، همانطور که در آن زمان ایندیپندنت گزارش داد.

در سالهای اخیر ، ملک کوئینز خالی مانده است.

پست جدید پیشنهادی
تاج گذاری پادشاه: آیا بازگشت شاهزاده هری نشان دهنده پایان شکاف سلطنتی است؟

کاخ سفید هنوز درمورد جمع آوری کمکهای تازه تاسیس شده توضیحی نداده است. اما میشا حقانی از شرکت پارامونت ریلتی آمریکا ، که نماینده این املاک در سه حراج گذشته بوده است ، گفت: “من معتقدم اگر رئیس جمهور ملک را قبول می کرد ، به افتخار ریاست جمهوری خود کاری با آن انجام می داد.

“این یا آن است یا او فقط آن را به برخی امور خیریه اهدا خواهد کرد.”