چرا باید مشاور سئو داشته باشیم؟

قطعا همه به دنبال یک فرد متخصص و قابل اطمینان در زمینه مشاوره سئو سایت می باشند و به دنبال فردی هستند که بصورت کاملا مشخص و واضح و همچنین تخصصی آن هارا در امور سایت یاری فرماید. در صورت اطمینان و پس از مشخص شدن سطح آن فرد حالا می توانید اقدام به دریافت مشاوره سئو سایت خود کنید. امروزه بیش از ۹۰% بازدید های سایت از طریق جستجوی کاربران در گوگل صورت می گیرد، به همین جهت مهم است که یک وب سایت برای موتورهای جستجو (به ویژه گوگل) ارزشمند باشد و تنها در این صورت است که موتور های جستجویی، وب سایت ها را برای کاربران به نمایش در خواهد آورد.

سیستم فروش گستر تمام نیازهای تکنیکال سئو را بررسی و آنها را در نرم افزار (Back-end & Front-end) پیاده سازی کرده تا با محتوا گذاری اصولی هر آنچه از یک فروشگاه آنلاین انتظار داشته باشید برآورده شود.یک ابزار دستیار حرفه ای بهبود رتبه SEO و بهینه سازی با کاربردی آسان بوده و به شما این امکان را می دهد در همین راستا ماژول “مشاور سئو” به عنوان یک متخصص در کنار شما به ادمین فروشگاه کمک میکند تا محتواهای هر صفحه را به درستی (مطابق با اصول سئو) بارگذاری کند در نتیجه کسب رتبه های بالاتر ، بازدید بیشتر هدفمند و در نهایت سود بیشتر برای وب سایت و همچنین با افزایش رتبه، وبسایت را در صفحه های نخستین موتورهای جستجو مانند گوگل قرار داده و باعث افزایش بازدید و فروش گردد.

درست است که سایت شما کاملا برسی می شود و سپس تمامی ایراد ها و پیشنهاد ها به شما گفته می شود اما خود نیز بصورت کامل شرحی از وب سایت خود به سئوکار داده تا بهترین تصمیم و نتیجه را به شما {نردو|مشاور سئو حرفه ای|مشاوره seo|خدمات مشاوره سئو (Seo)} پیشنهاد کند. بله در هر صورت شما هزینه ای را از بابت مشاوره سئو خواهید پرداخت پس بهتر است قبل از اینکه قراردادی بین شما عقد شود از صحیح بودن اطلاعات داده شده اطمینان حاصل فرمایید. برای بهدست آوردن ترافیک ارگانیک یک متخصص سئو، آزمونهای مختلفی را در زمینه طراحی و تکنیکهای تبلیغاتی انجام میدهد و از غنیسازی محتوا با کلمات کلیدی برای نمایش در میان برترین نتایج جستجو اطمینان حاصل میکند.

گوگل برای آن جریمه های سنگینی در نظر گرفته و در نهایت منجر به حذف از نتایج موتور های جستجو شود. این کار باعث بهبود سئو و همچنین پاکسازی سایت از مقاله های قدیمی می شود. نکته خیلی مهم : نمونه کارها و وبمسترهایی که ارسال شده را نمیتوان فقط با بهبود یک بخش در نظر گرفت (احتمال آپدیت و . در دنیای امروزی اهمیت سئو و بهینه سازی سایت بسیار فراتر رفته است و آنقدر این مبحث سنگین و گسترده می باشد که با دریافت مشاوره سئو تازه می توان به درستی تصمیم گرفت و برای سایت خود برنامه ریزی کرد.

برخی از مقالات قدیمی است که می توان آنها را به روز کرد و دوباره منتشر نمود. ما اعتقاد بر آن داریم که SEO از عبارت Search Experience Optimization می آید و معنای آن بهینه سازی تجربه کاربر هنگام جستجو می باشد و اینگونه تازه می توان یک سایت بسیار عالی را ساخت. درست است گاهی برخی از مدیران سایت ها با جستجو در زمینه SEO توانایی زدن سایت و همچنین بالا آوردن کلمات سبک را دارند ولی تنها نکته ای که مهم است آینده آن وبسایت خواهد بود. این جاست که بهینه سازی موتور جستجو یا همان سئو (SEO) وارد عمل می شود، چرا که سئو روشی برای جذب تعداد مطلوبی از کاربران به یک سایت است.

بله کلمه کلیدی را اگر درست انتخاب کنیم در آینده ای نزدیک شاهد ورودی از گوگل خواهیم شد! در این مورد مشاور سئو حرفه ای باید URL صفحه ای را که حذف می کند به طور صحیح تغییر مسیر دهد، بنابراین کاربر (و گوگل) در صفحه دیگری که مربوط به آنها باشد هدایت می شوند. تغییر ساختار سایت همیشه در کارهایی که باید انجام دهید، دارای اولویت بالایی نیست. ساختار سایت قطعاً باید بخشی از استراتژی SEO طولانی مدت شما باشد. در بحث سئو مهم ترین استراتژی پس از ساختار مناسب سایت و همچنین ریختن عیده بر روی کاغذ انتخاب کلمه کلیدی می باشد!

شما می توانید با داشتن یک استراتژی حرفه ای در رابطه با سئو شرایط ایده آلی را برای خود و کسب و کارتان ایجاد کنید. این کلمات کلیدی به عنوان کلمات هدف در تولید مقاله مورد استفاده قرار می گیرد که به گوگل می فهماند سایت شما در چه زمینه ای فعال است. ما بر اساس یک زمان بندی و به صورت هر روزه یک مطلب در آموزشی برای شما عزیزان تولید می نماییم تا انشالله هیچ یک از شما که این مطالب را دنبال می نمایید به مشکل بر نخورید و یا در صورت نیاز از سیستم سئو ۲۰۱۸ ما استفاده نمایید.

انتخاب استراتژی بسیار مهم بوده و درصورت نداشتن یک استراتژی قوی در اواسط راه احتمالا به مشکلات بزرگی بر خواهید خورد. همانطور که مشخص است هدف اکثر مدیران سایت فعالیت برای کسب نتایج بهتر در موتور جستجوی گوگل می باشد در صورتی که ما اعتقاد بر آن داریم که هدف اصلی باید جذب مخاطبین برای سایت باشد و با این امر قطعا با افزایش فروش و یا بهبود اصولی در گوگل مواجه خواهیم شد که این موضوع مشاوره سئو را بیش از پیش مهم می سازد.

مشاور سئو هنگام افزودن محتوا، باید از cannibalization (یعنی وقتی می خواهید بیش از یک محتوا برای کلمه کلیدی خود داشته باشید، نیروهای خود را تقسیم می کنید. افزودن این سلسله مراتب و طبقه بندی به صفحات نه تنها باعث راحتی کاربر می شود بلکه به Google نیزکمک می کنید تا هر صفحه ای که می نویسید را درک کند. توجه داشته باشید که نسبت به انتخاب کارشناس دقت فرمایید چراکه در برخی موارد دیده شده است بعضی از همکاران به طور مثال فقط و فقط cms وردپرس را بلد هستند و در زمینه بهینه سازی سایت نیز نمی توانند به صورت حرفه ای شما را یاری فرمایند.

نیو دانش با داشتن سال ها سابقه در زمینه هایی مانند طراحی سایت و همچنین آموزش سئو توانسته است تمامی تجربیات به دست آورده خود را امروز در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا شما هم با استفاده از تجربیات کارشناسان ما و استفاده از خدمات مشاوره سئو آینده خوبی را برای سایت خود برنامه ریزی کنید و افتخار ما این است که به صورت رایگان اقدام به تولید مطالب آموزشی در زمینه بهینه سازی سایت می نماییم تا بتوانیم از اشتباهات شما در زمینه سئو جلوگیری کنیم. نیاز به برنامه ای برای تولید محتوا و محتواگذاری دارید. بدون شک سایتی نمی تواند ادعا کند که ما بدون هیچ برنامه ای و همچنین بدون مشاوره سئو توانسته ایم به موفقیت برسیم و به درامد خوبی رسیده باشیم.