چرا تصویب واکسن Pfizer در انگلستان سریعتر از ایالات متحده است

برترین های آمریکا کارشناس بیماریهای عفونی پس از انتقاد آشکار از سرعت تصویب واکسن Pfizer برای تبدیل شدن به اولین کشور در جهان با ضربه ایمنی Covid ، عذرخواهی کرده است.

دکتر آنتونی فاوسی ، رئیس ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، دیروز به CBS News گفت که انگلیس آژانس تنظیم کننده داروها و محصولات بهداشتی (MHRA) “واقعا از طریق آن تصویب عجله”

اما بعداً با انتقاد از سخنان خود ، وی بعدا به بی بی سی گفت که “واقعاً سو mis تفاهمی اتفاق افتاده است ، و برای آن متاسفم ، و به خاطر آن عذرخواهی می کنم”.

فاوسی ادامه داد: “من هم به جامعه علمی و هم به جامعه نظارتی ایمان زیادی دارم.” “من اطمینان زیادی نسبت به آنچه انگلیس از نظر علمی و از نظر نظارتی انجام می دهد ، دارم.”

رئیس پزشکی ایالات متحده پس از صدور بیانیه MHRA ، شاخه زیتون را برگزار کرد و تأکید کرد که “داده ها را در کمترین زمان ممکن دقیق ارزیابی می کند ، بدون به خطر انداختن دقت بررسی ما

تنظیم کننده داروها – که به طور رسمی تأیید شده است روز چهارشنبه برنامه توسعه یافته Pfizer / BioNTech – گفت: اطلاعات اولیه در مورد آزمایشات واکسن را که مربوط به ماه ژوئن است بررسی کرد و از ماه اکتبر “بررسی جامع” را انجام داده بود که به سرعت بخشیدن به روند کار کمک می کند.

مسابقه برای تولید واکسن “یک حمله خارق العاده از تیراندازی جهانی” ایجاد کرده است ، منتقدین در ایالات متحده و اروپا “هدف گرفتن MHRA برای سرعت واکسن مجوز اضطراری “، گزارش تایمز.

کارشناسان می گویند که اختلاف در بازه های زمانی تأیید به “نهادهای نظارتی ایالات متحده ، اتحادیه اروپا و انگلیس بستگی دارد [having] سبک های مختلف “، مقاله ادامه دارد.

“در حالی که آمریکایی ها تجزیه و تحلیل ایمنی و کارآیی انجام شده توسط تولید کنندگان دارو را دوباره انجام می دهند ، اتحادیه اروپا و انگلیس تجزیه و تحلیل را بررسی می کنند ، که ممکن است سریعتر باشد.”

فاوسی ادعا می کند دلیل دیگر عقب ماندگی ایالات متحده ، قدرت مخالفت فعالان ضد واکسیناسیون در این کشور است. وی به CBS گفت: “اگر ما برای رسیدن به یک هفته یا یک هفته و نیم اضافی سریع و نامناسب از این مانع عبور می کردیم ، فکر می کنم اعتبار روند نظارتی ما آسیب دیده باشد.”