چهار مورد از عجیب ترین ادعاهای کنفرانس مطبوعاتی “تقلب در انتخابات” رودی جولیانی

پس از پیگیری وکیل وی رودی جولیانی از حضور در مرکز محوطه سازی پنسیلوانیا با دومین کنفرانس مطبوعاتی عجیب و غریب ، دونالد ترامپ از دونالد ترامپ خواستار کنار گذاشتن چالش های خود در مورد نتیجه انتخابات ایالات متحده شد.

هنگامی که رنگ مو بر روی گونه نزدیکترین دستیار حقوقی رئیس جمهور می ریخت ، جولیانی عرق کرده (عکس) یک سری دیگر از اتهامات بی اساس را مطرح کرد ، از جمله ادعاهای هجوم “پول کمونیست” و بازآفرینی صحنه ای از فیلم پسر عموی من وینی.

ادعاهای بی اساس سناتور یوتا میت رامنی را دید توییت فایننشال تایمز می گوید که رئیس جمهور به دنبال “براندازی اراده مردم و براندازی انتخابات” است ، در حالی که تاکر کارلسون ، میزبان فاکس نیوز و حامی برجسته دولت ترامپ نیز “از این ادعاها انتقاد کرد”.

پول نقد کمونیست

پس از هفته ها اتهام وحشیانه ، ممکن است تصور شود که جولیانی و وفاداران باقیمانده ترامپ ممکن است راه های حمله به انتخابات را تمام کرده باشند. گاردین می گوید ، اما دیروز ، شهردار سابق نیویورک “یک تلاش خوب لعنتی را انجام داد”.

تیم حقوقی ترامپ علاوه بر موارد جدید ادعاهای دروغ ، ادعا کرد که این ادعاها را دارند “نفوذ گسترده پول کمونیست از طریق ونزوئلا ، کوبا و احتمالاً چین در دخالت در انتخابات ما در ایالات متحده” را شناسایی کرد. آنها از ارائه شواهد برای این ادعا خودداری کردند.

لحظه فیلم

جولیانی در تلاش برای قانع کردن خبرنگاران در ادعاهای خود ، کمدی برنده اسکار را در سال 1992 برانگیخت پسر عموی من وینی. “آیا همه شما تماشا می کنید؟ پسر عموی من وینی؟ شما فیلم را می دانید؟ این یکی از فیلم های حقوقی مورد علاقه من است ، زیرا او از بروکلین می آید. “

جولیانی که خود اهل بروکلین بود ، سپس ادعا کرد که ناظران نظرسنجی جمهوریخواهان “از آن دورترند.” پسر عموی من وینی از شاهد بود. آنها چیزی را نمی دیدند “.

طبق گزارش دیترویت فری پرس (DFP) ، بیش از 225 ناظر نظرسنجی جمهوری خواهان در میشیگان “ایالتی که کمپین ترامپ به طور گسترده ای از آن شکایت کرده است” در اتاق پرسه می زدند و روند را مشاهده می کردند. DFP اضافه می کند ، رقم 225 “تقریباً دو برابر تعداد رقبا است که قرار بود در آنجا باشند”.

پست جدید پیشنهادی
توضیح داد: اختلاف امانوئل مکرون با پاکستان بر سر شناسنامه مدارس برای کودکان مسلمان
مشکلات ارتباطی

اوضاع برای جولیانی ، جریان رویدادی که در آن برگزار شد ، بدتر شود مقر کمیته ملی جمهوری خواهان در واشنگتن دی سی ، همچنان در حال قطع بود.

مجموعه ای از صداها که در پس زمینه شنیده می شد س askingال می کردند “آیا آنها می توانند ما را در جریان صدا بشنوند؟” و “رنگ موی رودی را می بینید که روی صورتش می چکد؟”

به گزارش ایندیپندنت ، از آن زمان تیم ترامپ ادعا کرده است که “هکرها” جریان را مختل کرده اند. آنها هیچ مدرکی برای این ادعا ارائه نکرده اند و YouTube بلافاصله پس از پایان رویداد ، فیلم را حذف کرد.

از دست دادن اتاق

هفته گذشته که مطبوعات برای یک جلسه توجیهی عجولانه به چهار فصل محوطه سازی پنسیلوانیا رفتند ، شاید قبل از اینکه جولیانی حتی این بار دهان خود را باز کند ، فضای اتاق بدبینی وجود داشت.

شاید با احساس اینكه فرماندهی این رویداد را بر عهده ندارد ، از روزنامه نگاران تجمع كرده درخواست عصبانیت كرد و گفت: “من نمی دانم برای بیدار كردن شما ، انجام كار خود و اطلاع رسانی به مردم آمریكا چه نیاز دارید دوست داشته باشید یا نه ، از چیزهایی که باید بدانند!

“این واقعی است! ساخته نشده! هیچ کس اینجا نیست که به خیال پردازی بپردازد. ”