چگونه یکپارچه رمز و راز در بیابان کویر یوتا فرود آمد؟

اسلحه های Wannabe در تلاشند تا منشا یکپارچه فلزی غول پیکر را که در یک منطقه دور افتاده از صحرای یوتا توسط یک هلیکوپتر در حال عبور دیده شده است ، توضیح دهند.

خلبان برت هاچینگز و افسران حیات وحش هفته گذشته حین انجام شمارش سالانه گوسفندهای بزرگ برای این ایالت ، از اسلب اسرارآمیز سه طرفه جاسوسی کردند. ساختار – که مقایسه ای با یکپارچه نشان داده شده در نشان داده است 2001: ادیسه فضایی – است بین 10 فوت (3 متر) و 12 فوت (3.6 متر) قد و پیدا شد “در زمین کاشته شده ، در یک غار سنگ صخره ای فرو رفته” ، اسکای نیوز گزارش می دهد.

هاچینگز به ایستگاه خبری محلی KSL TV گفت: “یکی از زیست شناسان کسی است که آن را مشاهده کرده و ما فقط به طور مستقیم از بالای آن پرواز کردیم.” “ما به نوعی شوخی می کردیم که اگر یکی از ما ناگهان ناپدید شود ، بقیه برای این کار تلاش می کنند.”

شی un غیرقابل توضیح “توجه میلیون ها نفر را به خود جلب کرده است ، همانطور که مردم درباره چگونگی حدس می زنند چنین ساختاری در یک قسمت دور افتاده از جنوب یوتا قرار گرفت“، گاردین می گوید.

برخی از ناظران چشم عقاب این تخته سنگ را با آثار مجسمه سازی مینیمالیست جان مک کراکن ، که در سال 2011 درگذشت ، مقایسه کرده اند. سخنگوی گالریست وی ، دیوید زویرنر ، به روزنامه گفت که آنها مشکوک هستند این ساختار مرموز “کاری از یک هنرمند همکار است که به مک کراکن ادای احترام می کند”.

با این حال ، زویرنر متعاقباً آن حکم را مورد اختلاف قرار داد. به نیویورک تایمز گفت: “گالری در این مورد تقسیم شده است.” “من معتقدم این قطعاً توسط جان است.”

اسکای نیوز گزارش می دهد ، برخی دیگر توضیحات خارق العاده ای را ترجیح داده اند ، برخی از کاربران شبکه های اجتماعی معتقدند که این صفحه می تواند “پورتال فضایی” باشد.

كارآگاه احتمالي ديگر به اين نتيجه رسيد كه “احتمالاً از يك سينما پشت سر گذاشته شده است”.

در بیانیه ای ، اداره ایمنی عمومی یوتا گفت که برای جلوگیری از صدمه به افرادی که می خواهند شخصاً آن را مشاهده کنند ، محل دقیق دال را فاش نمی کند.

اما این گاردین می گوید ، کاربران Reddit از شناسایی مکان احتمالی آن جلوگیری نکردند و همچنین از عکس های این ساختار برای جستجوی سرنخ های دیگر بزرگ نمایی نکردند.

برخی “خاطرنشان كردند كه خطوطی از پایه وجود دارد كه پیشنهاد می كنند اره سنگ برای قرار دادن آن در زمین استفاده شده بود و به نظر می رسید که آن را با هم نگه داشته اند با پیچ، نظریه را از بین می برد ، این می تواند یک تکه بزرگ فلز باشداین مقاله اضافه می کند.