ژیمناست با طاقی در مرز از کره شمالی فرار می کند

یک ژیمناست در کره شمالی بدون اینکه باعث ایجاد سنسور شود ، با طاق زدن از بالای موانع مرزی به جنوب فرار کرد. به گزارش خبرنگار بی بی سی سئول ، هنگامی که سرانجام وی را گرفتند ، مقامات چنان از روش وی متحیر شدند که از او خواستند که آن را نشان دهد. منطقه مرزی 2.5 مایل عرض ، 160 مایل طول است و در تمام طول آن استخراج می شود.

نظریه پردازان توطئه می گویند وایومینگ وجود ندارد

یک نظریه جدید توطئه ظهور کرده است: اینکه ایالت وایومینگ ایالات متحده وجود ندارد. یکی از نظریه پردازان اظهار داشت: “شاید آنها در مورد وایومینگ دروغ گفته اند زیرا در واقع آنجاست که بهشت ​​است.” با این حال ، مردی که به مدت سه دهه در وایومینگ زندگی و زندگی کرده است ، کمی عمیق تر شده و گفت: “از نظر فلسفی ، برای من شخصاً به همان روشی است که همه چیز وجود دارد یا وجود ندارد.” وایومینگ در 10 ژوئیه 1890 به ایالت تبدیل شد.

مرد نیمه برهنه به دلیل قوز درختان دستگیر شد

یک مرد پس از جیغ زدن ، “کوهان زمزمه” و شاخ زدن آنها به شاخ و برگ آنها در ایالات متحده دستگیر شده است. پلیس در کانکتیکات می گوید که مظنون نیمه برهنه به آنها تف می کند و هنگامی که او را سوار ماشین گشت خود می کنند سعی در لگد زدن آنها دارد. یک کارآگاه به خبرنگاران گفت: “مأموران تشخیص دادند که او در یک وضعیت سازگار با توهمات احتمالی یا یک اپیزود روان پریش است.”

–––––––––––––––––––––––––––––
برای جمع بندی مهمترین داستانها از سراسر جهان – و خلاصه ، نشاط آور و متعادل در دستور کار اخبار هفته – مجله The Week را امتحان کنید. اشتراک آزمایشی خود را امروز آغاز کنید
–––––––––––––––––––––––––––––