کرستن نویشفر در سخت‌ترین مسابقه قایق‌رانی انفرادی جهانی تاریخ می‌سازد

سخت ترین مسابقه قایق بادبانی انفرادی جهان برای اولین بار توسط یک زن برنده شد. کرستن نویشفر، کاپیتان 40 ساله از آفریقای جنوبی، 233 روز طول کشید تا مسابقه گلدن گلوب را به پایان برساند. شرکت کنندگان (که همه مرد بودند به غیر از نوشافر) در سپتامبر از سواحل غربی فرانسه حرکت کردند و قرار بود بدون توقف از طریق پنج کیپ بزرگ به سراسر جهان سفر کنند. زمانی که نوشافر هفته گذشته به فرانسه بازگشت، او یکی از سه ملوانی بود که از 16 تیم اصلی باقی مانده بودند. ”

طرح استخر پاپ آپ پشتیبان شناگران

شناگران المپیکی از جمله الی سیموندز و آدام پیتی از یک طرح جدید استخر پاپ آپ که برای کمک به کودکان بیشتری برای یادگیری شنا طراحی شده است، حمایت می کنند. با شروع از وست میدلندز، استخرهای موقت در محوطه مدارس ابتدایی منتخب، بسیاری از آنها در مناطقی که هیچ استخر عمومی در فاصله‌ای آسان وجود ندارد، نصب خواهند شد. هدف آموزش شنای 25 متری به دانش آموزان است. در حال حاضر، تقریبا یک سوم کودکان سال ششم قادر به شنا نیستند.

RHS گنج ها را به آرشیو دیجیتال اضافه می کند

انجمن سلطنتی باغبانی دسترسی دیجیتالی رایگان به 10000 گنج را از آرشیو خود ارائه می دهد. آیتم‌های موجود در کتابخانه آنلاین جدید آن، که بسیاری از آن‌ها برای رسیدگی به آن بسیار شکننده هستند، شامل کتاب‌ها، عکس‌ها و نمونه‌های گیاه‌پزشکی با 500 سال سابقه باغبانی است. از جمله نکات برجسته، یک کتاب بذر در سال 1876 است که حاوی چاپ‌هایی از گونه‌های کمیاب سبزیجات است، و کتاب حساب Capability Brown، که با خطی زیبا نشان می‌دهد که پادشاه در 26 آوریل 1765 به او 500 پوند پرداخت کرده است، اما اشاره می‌کند که “سررسید مارس” بوده است.