کلید و پریز و انواع آن

قوطی های کف: این قوطی ها در دو دسته بتونی و کف کاذب در دو سایز متعدد مهم در پوشهای موکتی و استیل نیاز به دسترسی به اشکال کانکشن ها و برقراری رابطه در یک نقطه از ساختمان را برآورده می نماید. ترانکینگ ها:این تراکینگ ها با مخلوط مواد PVC مختص (ضد حریق) در یک سری سایز مختلف به همراه متعلقات جانبی در اختیار کاربر می باشد تا بتواند در بدترین مسیر های عبوری کابل خویش را بدون هیچگونه مشکلی (قطعی کابل) عبور داده تا کلیدی کانکشن های گوناگون رابطه برقرار نماید همچنین اهمیت استعمال از همین ترانکینگ ها می قدرت جابجایی و یا این که افزایش کانکشن را در آتی به آسانی انجام داد. مدیریت کابل کشی ساختار یافته مهم نسبت دادن از تجهیزات شبکه و کابل شبکه لگراند passive از فرانسه : سیستم کابل کشی لگراند (VDI) بسیار انعطاف پذیر می باشد و حیاتی به کارگیری از تمامی تجهیزات جانبی ترانکینگ لگراند، کابل ها، گونه های سوکت ها، کابینت ها، ستون ها و کف های کاذب منش حل های مختلفی را در مکانهای اداری، عبوری در هر کجای ساختمان به جهت دسترسی به اشکال کانکشن ها در بدترین وضعیت محیطی را ارائه می دهد.این سیستم به جهت کابل کشی به صورت End to End حساس ضمانت 20 ساله می باشد. تولیدات همین کمپانی بالغ بر 100000 عنوان جنس بوده که مهم توجه به آزمایشگاههای فنی و تکنولوژی کامپیوتری و الکتریکی در مرحله جهان می باشد.این شرکت به دلیل دارا بودن طیف وسیعی از محصولات، پاسخگوی همگی نیازهای پروژه های شبکه و الکتریسیته می باشد و رضایت مشتریان را همواره مبنای کارهای خود قرار داده است. فروش شرکت لگراند تا 8.7%، درآمد عملیاتی تا 35.5% و درآمد خالص تا 44.3% (418.3 میلیون یورو) ارتقا یافت.ایجاد اتحاد EV Plug فی مابین لگراند، اشنایدر و Scame ایتالیا جهت تولید یک استاندارد مشترک در اروپا برای سیستم های شارژر ماشین های الکتریکی. کلید برق وسیله ای به جهت جدا و وصل جریان برق روشنایی ها و دیگر اثاثیه برقی و پریز وسیله ای جهت اتصال به اسباب و تجهیزات برقی خانگی است . کابل و پچ کورد: همین کابل ها در چهار مدل Cat5e ، Cat6 ، Cat7 و 10G به رخ UTP, FTP, STP, SFTP اصلی روکش PVC و کلیدی کمترین آسیب در چرخش های ترانک می باشد.پچ کوردها نیز حساس مشخصات کابل ها در میزان های 1، 2، 3 و 5 متری حساس دارا بودن روکش جهت عدم قطعی ارتباط اساسی کانکشن و ساختاری مقاوم، انتقال اطلاعات را در بالاترین سطح انجام می دهد. می باشد.کابل های فیبر نوری در دو دسته Single mode و Multimode به شکل Indoor و Outdoor اهمیت قابلیت نصب آداپتورهای ST, SC, LC می باشد.پچ کوردهای فیبر هم LC/LC, SC/SC, SC/LC, ST/ST, ST/SC, LC/ST در سه اندازه 1، 2 و 3 متری برقراری ارتباط را قابلیت و امکان پذیر می کند. هر کلیدوپریز اهمیت دو نصیب اساسی می باشد. انواع مختلفی از کلید و پریزهای برقی در بازار موجود است نکته که بایستی به آن اشاره کنم قسمت اساسی کلیدوپریز مکانیسم آن است اساسی میباشد این المان در همه خانه ها و محفظه های اداری و داخلی دیده می شود. این المان در کلیه منزل ها و محفظه های اداری و داخلی چشم می شود. در گذشته دکمه پریزها تنها در رنگ های سفید و کرم موجود بود و تنوع پاره ای داشت، اما امروزه انواع رنگ ها و طرح ها در سوییچ پریزها بازدید می شود و شما می بایست توجه نمایید که سوییچ و پریزی که تنظیم می کنید از پلاستیک مرغوبی ساخته شده باشد تا نشکند و پوسیده نشود، چرا که درصورتیکه کالا پلاستیک ان مرغوب نباشد، حتی ممکن است هنگام کارگزاری بشکند و خرد شود. تغییر تحول آن‌ها درصورتیکه چه یک تغییر‌و تحول کوچک می باشد البته می تواند تاثیرات بزرگی در دگرگون سازی خانه یا این که محل مورد لحاظ شما داشته باشد. شرکت لگراند اساسی بهره گیری از بهترین متریال و ماشین آلات تولیدات خویش را به بهترین شکل ممکن ارائه کرده که مشتریان بسته به نیاز و مکان گزینه حیث خویش رنگ نوع دلخواه خویش را خریداری کرده که مطلوب حیاتی محل زندگی یا این که عمل خودشان باشد این مورد یک عدد از ویژگی های خوب این کمپانی فرانسوی است. دکمه و پریز لگراند نوع سلبی از محصولات شرکت لگراند هست که از سال 1860 احداث شده و شروع به کار کرد. در واقع عمل دکمه وپریزها برای عملکرد مدارهای الکتریکی به کارگیری می شود از لامپ گرفته تا حرفه و یا این که هروسیله برقی که در زندگی روز مره خویش استفاده می کنیم فارغ از کلیدو پریز بی فایده است! همچنین این شرکت تنوع محصولات تولیدی خویش را طبق اساسی نیازهای روز بازار جهانی قرار دیتا است.هنگامی که شما لگراند را تعیین می کنید، رهبر دنیا زیرساخت های برق و دیجیتال در صنعت ساخت و ساز، در درحال حاضر ارائه سرویس ها به جهت شماست.هنگامی که شما لگراند را تعیین می کنید، از متخصصانی که از طراحی تا کامل شدن پشتیبانی می نمایند یاری می گیرید و به شما یاری می نمایند که پروژه خویش را انجام دهید.شما میتوانید از دربین مورد های نوآورانه این شرکت به جهت ساخت رویکرد حل ها و تعیین سیستم هایی که از نهایی ترقی های تکنولوژی استفاده می کنند، انتخاب کنید.شرکت لگراند فرانسه در سال 1354 خورشیدی اساسی تاسیس کمپانی صنعت های الکتریکی البرز عمل خود را در ایران شروع نمود.