کمیک Beano ارسال شده به استرالیا

به گزارش اسکای نیوز، کمیک های Beano یکی از محموله های کالاهای بریتانیایی است که به استرالیا و نیوزیلند برای نشانه گذاری آغاز دو قرارداد تجاری جدید پس از برگزیت ارسال می شود. بعد از اینکه توافقات بین بریتانیا و استرالیا و بریتانیا و نیوزلند در نیمه شب اجرایی شد، وزیر تجارت و تجارت، کیمی بادنوچ، گفت که کمیک های Beano که توسط ویراستار کمیک، پندرین تک مالت ویسکی ولزی، برایتون امضا شده است. جین، کیسه‌های The Cambridge Satchel Co. و میکسرهای Fever-Tree به عنوان نشانه حسن نیت ارسال خواهند شد.

فیلمنامه استندآپ کمدی قرون وسطایی کشف شد

تایمز می‌گوید: مطالعه‌ای در مورد کمدی قرون وسطایی نشان داده است که تماشاگران با طنزهای هیجان‌انگیز، مزخرفات مزخرف و داستانی شامل یک خرگوش قاتل پوچ که در طرح مونتی پایتون بی‌موقع به نظر نمی‌رسد سرگرم می‌شوند. به نظر می رسد یک دست نوشته، متعلق به حدود سال 1480، نشان می دهد که چگونه «یک خنده دار ناشناس جرأت می کرد پادشاهان، مذهب، خود و – شاید شجاعانه ترین – مخاطبانش را به سخره بگیرد»، در حالی که «در مرز دربی شایر-ناتینگهام شایر، احتمالاً در خانه های بارونی، اجرا می کرد. تالارها و نمایشگاه‌های دهکده‌های خوش آب و هوا».

ستون عظیم حاکی از حیات فراتر از زمین است

ستون عظیمی دیده شده است که از انسلادوس، یکی از قمرهای زحل بیرون آمده، امیدهایی را برای زندگی در خارج از سیاره خودمان ایجاد کرده است. این ماهواره دارای آب شور و شرایط دیگری است که دانشمندان را به این باور می رساند که می تواند از حیات بیگانه پشتیبانی کند. دکتر کریستوفر گلین، متخصص، به Earth.com گفت: «انسلادوس یکی از پویاترین اجرام در منظومه شمسی است و هدف اصلی در جستجوی بشر برای حیات فراتر از زمین است.

برای اخبار عجیب تر، در هفته نامه ثبت نام کنید خبرنامه Tall Tales