گوشی اپل Apple – قیمت و خرید گوشی اپل Apple – خاص باکس

این گوشی نیز همانند گوشی آیفون ۱۲ پرومکس دارای یک صفحه نمایش سوپر رتینا XDR لبه به لبه با یک پوشش سرامیکی است که ۴ برابر قویتر از محافظ صفحه نمایش مدلهای قبلی است. تثبیت کننده نوری سنسور شیفت (OIS)-منحصر به آیفون- در آیفون ۱۳ پرومکس موجود است و به جای لنز سنسور را تثبیت میکند، بنابراین تصاویر صاف و فیلمبرداری ثابت و بدون لرزش است.

باتری این گوشی هم نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد بزرگتر شده است و این موضوع، ۲.۵ ساعت عمر بیشتری را به آن اعطا میکند. ترانزیستورها عناصر اصلی مدار هستند که دادهها را بر روی تراشهها پردازش و ذخیره میکنند و تعداد آنها امسال به طور قابل توجهی بیشتر از 11.8 میلیارد تراشه A14 است که آیفونهای سال 2020 داشتند. را تهیه کنید. لوازم جانبی اپل بسیار رنگارنگ هستند و میتوانید طیفهای بسیاری از رنگهای مختلف را برای خود بخرید تا با لباسهای خود آنها را ست کنید. اینطور هم که به نظر میرسد، اپل نمیخواهد از فناوری تشخیص چهرهی سهبعدی خود دست بکشد.

گوشیهای اپل همواره قیمت بالاتری نسبت به رقیبان خود دارند. باید بدانید که به دلیل تحریمها، گوشیهای آيفون در ایران گارانتی ندارند و نمیتوان پس از خرید این محصول از خدمات گارانتی شرکت اپل در ایران استفاده کرد. آیفون 13 پرو Max بزرگترین عضو خانواده جدید آیفون خواهد بود و ویژگیهای سختافزاری بیشتری هم در مقایسه با دیگر گوشیهای جدید اپل خواهد داشت. دوربین اصلی آیفون ۱۳ پرو مکس از حسگر ۱۲ مگاپیکسلی استفاده میکند. این حسگر به لرزشگیر اپتیکی تصاویر مجهز شده و از فوکوس تشخیص فاز هم بهره خواهد برد.

مثلا پرفروشترین میانرده شیائومی، یعنی پوکو F۳ افزایش ۳۰۰ هزار تومانی را تجربه میکند و فروشندههای تهرانی برای نسخه ۲۵۶ گیگابایت این گوشی ۱۰ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان قیمت گذاشتند. اپل اقدام به تولید یک نسخه مقرون به صرفه تحت عنواند XR نمود. سه لنز در پشت گوشی به شما امکان می دهد عکسهایی را که قبلاً گرفته اید بزرگ و کوچک کنید، فوکوس را تغییر دهید یا محیط بیشتری را به زمینه عکس اضافه کنید. این امکان باعث شده که بتوانید گوشی را با مک سیف شرکت اپل گوشی آیفون 10 هم شارژ کنید. همچنین مشخص شده که باتری این گوشی از شارژ سریع و شارژ بیسیم هم پشتیبانی میکند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از گوشی آیفون 8 قیمت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.