یوتیوب تروور جاکوب به دلیل سقوط عمدی هواپیما برای بازدید در معرض زندان است

دادستان ها اعلام کرده اند که یک یوتیوبر کالیفرنیایی که اعتراف کرده است هواپیمای خود را برای بازدید عمدی سقوط کرده است، باید به دلیل ممانعت از تحقیقات فدرال اعتراف کند.

دفتر دادستانی ایالات متحده گفت که تروور جیکوب ویدئویی از سقوط هواپیما را در دسامبر 2021 در یوتیوب منتشر کرد و “گزارش حادثه هواپیما را ارسال کرد که به دروغ نشان می داد که هواپیما پس از برخاستن کامل برق را از دست داده است”. لس آنجلس تایمز گزارش داد که این ویدئو “فوراً مورد تحقیر نظر دهندگان قرار گرفت”، اما تا به امروز حدود سه میلیون بازدیدکننده داشته است.

  • بیشتر ببینید اینفلوئنسر فروش گوز پس از دوری بیش از حد در بیمارستان بستری شد
  • بیشتر ببینید ظهور اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی

به گفته ایندیپندنت، جیکوب، اهل لومپوک در ساحل غربی، «اسنوبردباز سابق المپیک ایالات متحده است که به ستاره رسانه های اجتماعی تبدیل شده است، و همچنین یک خلبان با تجربه و یک چترباز است».

در 24 نوامبر 2021، او یک فرودگاه سانتا باربارا را با یک پرواز انفرادی به سمت دریاچه ماموت کالیفرنیا ترک کرد، در حالی که یک چوب دوربین گرفت و دوربین‌هایی روی Taylorcraft BL-65 نصب کرد.

بازپرسان گفتند که او «نمی‌خواست به مقصد برسد»، بلکه «برنامه‌ریزی داشت که در طول پرواز از هواپیما خارج شود و از خود در حال چتر نجات به زمین فیلم بگیرد» زیرا هواپیمای او در جنگل ملی لوس پادرس کالیفرنیا «پایین می‌آید و سقوط می‌کند». او سپس برای بازیابی فیلم‌های ویدئویی به محل پیاده‌روی کرد و بعداً با هلیکوپتر بازگشت تا لاشه‌ها را از بین ببرد.

اینفلوئنسر 29 ساله در یک توافق نامه ای که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در لس آنجلس ثبت شد، گفت که این ویدیو را برای یک قرارداد حمایت مالی فیلمبرداری کرده است. او پس از موافقت با اعتراف به یک جرم جنایت تخریب و پنهانکاری به قصد ممانعت از تحقیقات فدرال، با 20 سال زندان فدرال مواجه است.

دفتر دادستانی گفت که انتظار می رود ژاکوب در هفته های آینده در دادگاه حضور پیدا کند.