آشنایی با یکی از بهترین پروژه های ساختمانی به نام پروژه میلان در منطقه 22 تهران

در زمان ثبت نام فروش واحدهای این پروژه، به سرعت خریداران آن ها را خریداری کردند و واحدها برای هر شخص مشخص گردیده است. سرمایه گذاری در این پروژه ها هم برای خرید و فروش و هم برای استفاده شخصی بسیار عالی می باشد.

سپس پروژه بقیه اله ۳ در موقعیت مکانی بسیار عالی در غرب دریاچه پذیره نویسی خوود را آغاز کرد که با سرعتی باور نکردنی عضو گیری آن به پایان رسید و از گزینه های بسیار مناسب جهت سکونت وسرمایه گذاری و  در میان مدت  شد. این پروژه که یکی از پروژه های منطقه 22 که جزو برج های اطراف دریاچه چیتگر می باشد، به دلیل تعداد واحد کم و همچنین موقعیت و لوکیشن فوق العاده یکی از پروژه هایی می باشد که از زمان عضو گیری تا به امروز رشد چشمگیری داشته است .

 

موقعیت مکانی پروژه میلان

پروژه میلان با نام های بقیه الله 3 نیز از آن یاد می شود، در غرب دریاچه چیتگر ساخته می شود که یک طرف آن ویوی طبیعی کوهستان های اطراف را دارا می باشد. این پروژه در منطقه 22 تهران که متقاضی زیادی دارد، در حال ساخت است که آب و هوای آن پاک و معتدل است.

دسترسی به اتوبان و مجتمع های تجاری و مسکونی متعدد و همچنین امکان استفاده راحت از ناوگان عمومی، موقعیت مکانی و لوکیشن منحصر به فرد این پروژه را یاد آور می شود.

 

نوع پروژه و تعداد طبقات میلان

این پروژه در حال ساخت مسکونی می باشد که شرکت اریکه پارسیان، ساخت آن را بر عهده گرفته است. این پروژه در قالب 4 برج با تعداد 26 طبقه طراحی شده است که دو واحد در هر طبقه جای دارد. مجموع این واحدها در پروژه میلان، 168 می باشد که این تعداد کم، دلیلی خوب برای زندگی در واحدهای این پروژه است.

واحد ها در سه تیپ 137.5، 173.5 و 177 متری  در مدت 60 ماه، به مشتریان تحویل داده خواهند شد.

خرید و فروش واحدهای پروژه میلان

خرید و فروش هر واحد از این پروژه باید در دفتر شرکت سازنده صورت بپذیرد که موارد واریزی اولیه، خرید امتیاز و پرداخت اقساط را برای خرید و فروش در نظر می گیرند. مبالغ برای واریز اولیه به صورت زیر است، اما قیمت امتیاز ممکن است، تغییر کند.

  1. واحد 137.5 متری: 360 میلیون
  2. واحد 173.5متری: 456 میلیون
  3. واحد 177 متری: 465 میلیون

 

امکانات پروژه میلان

از آنجایی که پروژه میلان یک پروژه خوشنام و خوش ساخت است، وجود امکانات در آن امری طبیعی به نظر می رسد که برخی از آن ها در ادامه ذکر شده است.

  • دارا بودن لابی
  • مجهز بودن بهذسیستم هشدار حریق
  • برخورداری از سالن ورزشی
  • دارا بودن سالن چند منظوره