10 حقیقتی که هر بدنساز باید بداند

در این مقاله به شما دوست داران ورزش و سلامتی ، همچنین بدن سازی ، 10 حقیقتی که باید بدانید گفته شده است ، پس با دقت مطالعه کنید.
در بدنسازی، مانند هر رشته دیگری، گمانه زنی های زیادی در مورد روش ها و فرآیندهای مختلف وجود دارد که زیربنای راه های موفقیت است. در این مقاله به شما دوست داران ورزش و سلامتی ، همچنین بدن سازی ، 10 حقیقتی که باید بدانید گفته شده است ، پس با دقت مطالعه کنید. با ورزش 111 برای ادامه مطلب با ما همراه باشید.

10 حقیقتی که هر بدنساز باید بداند

وزنه های سنگین تر را به تدریج بلند کنید
یک نیاز اساسی برای هرکسی که می‌خواهد به سایز برسد، افزایش مقدار وزنه بلند شده از جلسه‌ای به جلسه دیگر است.

این باعث افزایش شدت جلسه می شود و اطمینان حاصل می کند که عضلات تحت فشار کافی قرار می گیرند که به نوبه خود نتایجی را به همراه خواهد داشت.

بدنساز مبتدی ابتدا هدفش دستیابی به تعداد معینی از تکرارها، با وزن معین (مثلاً 10 تکرار با 50 کیلوگرم روی نیمکت پرس) است.

هفته بعد، 2.5 کیلوگرم اضافه می شود، و به همین ترتیب، تا زمانی که بالابر فقط می تواند شش تا هشت تکرار را کامل کند.

سپس هدف این خواهد بود که یک بار دیگر، 10 تکرار را با وزنه ای که در حال حاضر با آن شش تا هشت به دست می آورند، کامل کنند.

حقیقت این است که تنها راه پیشرفت در بدنسازی این است که ماهیچه ها را به صورت مداوم در سطح بیشتری از شدت قرار دهید – که معمولاً به عنوان تمرین مقاومتی پیشرو شناخته می شود.

در واقع، اگر شدت یکسانی در روز به عضلات اعمال شود، ممکن است یک پلاتو ایجاد شود.

فلات پیشرفت را متوقف می کند و می تواند نتایج را کاهش دهد. اگر کسی متوجه شود که نمی تواند وزن تمرینی خود را افزایش دهد، ممکن است تمرین بیش از حد اتفاق افتاده باشد و این باید قبل از دستیابی به دستاوردهای بیشتر مورد توجه قرار گیرد.