36 مدل بهترین برند های کرم پودر

این نوع جلوه نهایی درخشنده برای اشخاصی که دارای پوستهای خشک و کدر هستند بسیار مناسب است. اما اگر بخوایم به طور کلی نگاه بکنیم میشه گفقت کرم پودرهایی با بیس آب برای این نوع پوست مناسبترند. این نوع پوشش که بسیار مناسب بهار و تابستان است با هرگونه خشکی و رنگ پریدگی پوست مقابل کرده و جلوه ای درخشان و زیبا برای شما کرم پودر اتود شماره 6 فراهم میکند. این نوع کرم پودر چون بافتی بسیار مرطوب کننده و سبک وزن دارد، اغلب برای پوستهای خشک انتخابی بسیار خوب است.

برند کالیستا Callista مجموعهای از محصولات متنوع با قیمتی مناسب را به بازار عرضه کرده است. کرمهای BB و CC و DD از این نوع میباشند. در واقع نمیتوان این نوع از محصولات را دقیقاً جزو دسته بندی کرم پودر دانست، بلکه مرطوب کنندههایی هستند که برای یکدست کردن پوست مقداری رنگ در ترکیباتشان قرار دارد. دلیل اصلاح رنگ آنها وجود رنگدانههای زردآلویی، برای از بین بردن خستگی و زردی پوست، رنگدانه سفید برای پوشش نقاط تیره و رنگدانه سبز است که قرمزی و التهاب را کاهش میدهد. موسها به دلیل بافت بسیار سبکی که دارند، توجهات زیادی به سمت خود جلب کرده اند.

سپس به کمک یک برس آن را بر روی صورت خود اعمال کنید. شما میتوانید موس را با استفاده از یک پد و یا برس روی صورت اعمال کنید. کرم پودر موس آر تی اس یک محصول ایرانی است که در این دسته قرار میگیرد. یکی از برتریهای کرم پودر موس نسبت به نوع کرمی این است که بدون اینکه درون شیارها و چروکهای پوستی قرار بگیرند و آنها را برجسته تر کنند، آنها را میپوشانند.

یکی از مهمترین برتری های کرم پودر Magic Touch در برابر مارک هایی مانند : کرم پودر مک ، کرم پودر لورال ، کرم پودر استی لادر ، کرم پودر الدورا ، کرم پودر اکتی پور و کرم پودر هدی بیوتی نداشتن مواد مضری است که در بالا عنوان کردیم در ثانی پوشش دهی میجک تاچ در قیاس با این مارک ها بسیار بهتر می باشد. اگر مدام در حال فعالیت هستید و تنها میخواهید مقداری ظاهرتان را بهتر کنید، جلوه نهایی خالص (sheer)، مانند مرطوب کنندههای رنگی، بهترین انتخاب برای شما است.