AstraZeneca در نظر دارد آزمایش جدید واکسن آکسفورد را اثبات کند که در همه سنین تأثیر دارد

یک آزمایش تازه جهانی برای واکسن Oxford Covid-19 در حال راه اندازی است تا روشن کند که م theثر از گروه های سنی بالاتر محافظت می کند – و شک و تردیدهایی را که از زمان انتشار نتایج اولیه در روز دوشنبه ایجاد شده است ، از بین ببرد.

بلومبرگ گزارش داد: “این شرکت می خواهد آزمایش جدید برای تأیید 90٪ میزان کارایی که در بخشی از آزمایش موجود نشان داده است ، باشد.”

این میزان چشمگیر نتیجه یک خطا بود ، زمانی که به یک گروه فرعی حدود 2700 آزمودنی ، به جای دو دوز کامل دریافت شده توسط سایر شرکت کنندگان ، یک دوز کامل واکسن و سپس یک دوز تقویت کننده کامل داده شد.

مقامات بهداشتی نشان دادند که افراد در گروه زیر کمترین احتمال ابتلا به Covid را دارند – اما همه آنها زیر 55 سال بودند و بنابراین در برابر ویروس کرونا آسیب پذیر نیستند.

گاردین گزارش می دهد: “جدول زمانی تأیید تنظیم مقررات و انتشار واکسن در انگلیس و اروپا نباید تحت تأثیر قرار گیرد”.

در ایالات متحده ، با این حال ، س aboutالاتی در مورد اینکه آیا داده های موقت AstraZeneca کل داستان را بازگو می کند ، مطرح شده است.

وایرد می گوید: “این مشکلات از این واقعیت شروع می شوند که اطلاعیه روز دوشنبه نتیجه یک آزمایش کلینیکی فاز 3 در مقیاس بزرگ نبود.” در عوض ، این نتایج شامل دو آزمایش جداگانه ، یکی در انگلستان و دیگری در برزیل است ، که اطمینان از اینکه محققان “داده ها را انتخاب نکرده اند” سخت است.

پست جدید پیشنهادی
کفش راحتی مردانه - چرم مشهد

AstraZeneca متعهد شده است كه در اسرع وقت نتایج كامل خود را در یك مجله معتبر منتشر كند.

به گزارش پولیتیکو ، علی رغم اضطرار ناشی از افزایش تعداد کشته شدگان Covid-19 ، بسیاری از کارشناسان “خواستار صبر” هستند. بیشتر افراد بر این باورند که اطلاعات کامل اثر واکسن آکسفورد را تأیید می کند.

پروفسور پیتر اوپنشاو از کالج امپریال لندن می گوید ، اگرچه هنوز به برخی از س questionsالات باید پاسخ داده شود ، نتایج آزمایش اخیر واکسن “خبر بسیار خوبی” است.

وی به بی بی سی گفت: “قابل توجه است که هر یک از آزمایشاتی که اکنون گزارش می شود ، محافظتی را نشان می دهد که ما نمی دانستیم احتمال آن وجود دارد.”