Disavow کردن بک لینک ها – وب یوز

حتما در انجام فرآیند سئو سایت خود به اصطلاح خرید بکلینک برخورد کرده اید، از آنجایی که تمام افراد و شرکت ها برای بالا بردن جایگاه سایت خود و افزایش بازدید کننده در رقابت هستند سئو و خرید بک لینک به یکی از دغدغه های روزانه آن ها تبدیل شده است. برای بک لینک سازی وب سایت حتما می بایست از محتوای کافی برخوردار باشد و به صورت دوره ای در سایت مقالات جدید و مفید در زمینه شغلی وب سایت بارگذاری گردد. بهترین و امن ترین روش برای گرفتن بک لینک به صورت طبیعی استفاده از وبلاگ ها است. این روش لینک بیلدینگ بسیار اثر بخش تر از ارتباط با دیگران مدیران سایت ها و وبلاگ ها و درخواست از آن ها برای قرار دادن لینک سایت خود است. بسیاری از صاحبان سایت ها با صرف مبالغ زیادی هزینه اقدام به خرید لینک کرده و قصد دارند رتبه سایتشان را در گوگل ارتقا بخشند.

به گونه ای که برخی از مشتریان ما برای درآوردن وب سایت خود از پنالتی از خرید رپرتاژ استفاده می کنند. بررسیها نشان داده اگر در تبلیغات شما، لینک یک سایت معتبر و با ارزش در کنار لینک تبلیغاتی شما قرار گیرد، الگوریتمهای گوگل ارزش سایت شما را در آن موضوع هم اندازه با آن سایت با ارزش قلمداد کرده و تأثیر مثبتی بر نتیجه کار خواهد گذارد. پیشتر در زمینه لینک سازی سئوکار ها قادر بودن ریسکپذیر تر باشند و در موقعیت های مختلف بر روی لبه تیغ حرکت کنند. در مطلب فوق بک لینک های وبلاگی ایرانی فالو را قرار داده ایم که می توانند برای شما به شدت مفید باشند. همانطور که پس باز کردن لینک داده شده مشاهده میکنید، لینک سایت شما در این صفحه سایت قرار گرفته است. برای مثال پیشنهادتی مانند پکیج بک لینک و رپورتاژ در 10 سایت با پیچ اتوریتی های مختلف انتخاب مناسبی نیست. در مورد جریمه توسط گوگل با تستی که شخصا انجام دادم حتی بعد از آپدیت الگوریتم های خودش این موضوع رو هدف قرار نداده پیدا کردن این شبکه ها بسیار پیچیده است شاید با آن ها مثل بقیه سایت ها رفتار می کند چون آن ها اکثر پارامترهای لینک بیلدینگ و کیفیت را رعایت میکنند.

در این نوشته ما در باب انواع لینک بیلدینگ بحث میکنیم و بیان خواهیم کرد که برای ایجاد چه لینک های باید تمرکز کنید و از ساخت چه بک لینک های بپرهیزید. پس اگر می خواهید برای خرید لینک خارجی هزینه کنید، دقت کنید که لینک فالو خریداری کنید. دامنه های خریداری شده را با نام های مختلف ثبت کنید. اما در آخر باید از روش های لینک بیلدینگ به غیر از روش لینک سازی طبیعی مدیر سایت اجتناب کنید و در مقابل بر روی روش های تمرکز کنید که ارزش و اعتبار سایت و کسب و کار شما را افرایش میدهند. با این روش بر روی صفحات جدید شما در سایت های وب 2 بک لینک گذاشته می شود و این امر باعث ایجاد اتوریتی صفحات شده و به مرور سایت شما در موتورهای جستجو رتبه خواهد گرفت. با معرفی و بهروزرسانی الگوریتم پنگوئن این نوع از بک لینک ها بیارزش به شمار میرود و حتی در مواردی گوگل جرائمی برای آن ها در نظر میگیرد.

اگر وب سایت شما نیز در نتایج جست و جو ظاهر نمی شود و رتبه خوبی ندارید ، می توانید با شرکت طراحی سایت دارکوب تماس حاصل کنید تا کارشناسان ما پس از ارزیابی صفحات سایت ، دلایلی را در خصوص بهبود رتبه سئو به شما پیشنهاد دهند . فرض کنید سایتی رو که بالای ۸۵ درصد لینکهاش فالو است. و اما روش های ایجاد بک لینک که بسیار مورد سوال است . راهنمای زیادی در وب سایت های مختلف برای بالا بردن و افزایش کیفیت بک لینک وجود دارد دارد اما لازم است بدانید که همه این مطالب درست نیستند. اشتراک گذاری مطالب در صفحات اجتماعی و همچنین اشتراک گذاری لینک صفحات بهترین راه برای جذب کاربر است . در کل ایجاد چند تغییر ساده و همچنین انجام فعالیت هایی می تواند رتبه سئو وب سایت ها را بهبود ببخشید . اگر قصد دارید راجع به چگونگی PBN و همچنین مزایا و معایب این روش بدانید در ادامه مطلب همراه نتیکو باشید.

در این روش شما با صاحبان سایت ها و وبلاگ ها ارتباط برقرار میکنید و از آن ها درخواست میکنید (بیشتر در ازا مبلغی) که لینک سایت شما را در سایت خود قرار دهند. به طور اساسی این نوع از بک لینک ها، لینک های هستند که شما برای ایجادشان سعی و تلاشی نکردهاید و از جانب سایت های دیگر به شما داده شدهاند. در چنین شرایطی سایت های معتبر از وجود شما آگاه خواهند شد و برای شما به صورت طبیعی بک لینک ایجاد خواهند کرد. شما میتوانید با تولید و ایجاد محتوای باکیفیت و ارزشمند خود را به عنوان یک منبع برای افراد که در حوزه شما فعالیت میکنند بشناسانید و از این طریق باز نشر محتوای تولیدشده خود را افزایش دهید و از این طریق بک لینک دریافت کنید. در گزارش Links سرچ کنسول، می توانید تعدادی از لینک های خارجی سایتتان را مشاهده کنید. امکان ساخت بک لینک رایگان یکی از دلایل این تاثیرگذاری برای صفحات داخلی وبسایت است. یکی از این راه ها تبلیغات در صفحات دیگر است .