Jimmy 2600 بهترین و ارزان ترین ماشین اصلاح بی سیم موجود است.

همچنین می توان از آن برای صاف کردن ریش و تراشیدن بینی استفاده کرد. ماشین اصلاح زنانه شما را از رفتن به آرایشگاه بی نیاز می کند و با کمی آموزش و تمرین می توانید موها و ریش خود را به روش های مختلف حالت دهید. برای جلوگیری از تهیه دستگاه جداگانه، باید تیغی تهیه کنید که هم خط زن و هم خط زن را به طور همزمان اصلاح کند. من ماشین اصلاح کیمی را به شدت توصیه می کنم زیرا بسیار کارآمد، قدرتمند و در عین حال مقرون به صرفه است. این دستگاه دارای باتری قابل شارژی است که پس از 120 دقیقه شارژ، 45 دقیقه دوام می آورد.

وقت آن است که راهنمای خرید دیگری محصول دیگری را به شما نشان دهد. همانطور که از خانه خارج می شویم، آن را روی مچ دست خود می بندیم و به مرور زمان آن را تشخیص می دهیم. ساعت دیجیتال و موارد مورد نیاز برای خرید یک ساعت دیجیتال خوب را بررسی می کنیم. ساعت ها فقط وسایل تزیینی روی مچ دست افراد نیستند، اما آیا مردم به درستی از آن استفاده می کنند؟ آیا ترافیک را بهانه ای برای دیر رسیدن به محل کار می کنید؟ در هر صورت مقاله باید به اندازه کافی برای شما لذت بخش باشد.

زمان شارژ باتری 60 دقیقه است.مدت زمان شارژ باتری 8 ساعت است. اتصال آداپتور مستقیماً به ماشین اصلاح امکان پذیر است.بنابراین می توان از دستگاه به صورت کابلی استفاده کرد. تمیز کردن تکه های مو با برس پس از هر بار استفاده باعث افزایش طول عمر تیغه ها می شود.برای اطمینان از استفاده طولانی مدت، تیغه ها را با روغن موجود در جعبه روغن کاری کنید. ریش تراش GEMEI GM-657 دارای عرض تیغه 25 میلی متر طول اصلاح 05 میلی متر شارژر چهار شانه سایز 3-6-9-12 مناسب برای اصلاح موهای صورت می باشد. از آنجایی که این دستگاه ضد آب است، می توان از آن در حمام نیز استفاده کرد.
علاوه بر این، باعث می شود در اطراف دیگران شیک تر به نظر برسید. خرید ماشین اصلاح جیمی مدل gm 2600 از مدل های اسپرت استفاده می کنید واویلا می شود واویلا. هر روز مدل های جدیدی از محصولات توسط شرکت های مختلف معرفی می شود. شرکت‌های ساعت مچی دیجیتال شامل Eskmi، Casio، G-Shock، Garmin، Apple، Santo، Edmax، Phil و سایر برندها هستند. افرادی که بودجه کمی برای ساعت های دیجیتال دارند، مانند کارمندانی که در فضای باز کار می کنند. این روزها جوانان بیشتر به دنبال ساعت های کامپیوتری هستند.

ابزار و لوازم جانبی شامل برس برای تمیز کردن و روغن برای روغن کاری تیغه ها و شانه ها می باشد. طراحی بدنه ارگونومیک است، بنابراین به خوبی در دست قرار می گیرد. ماشین اصلاح مشابهی که مورد رضایت مشتریان قرار گرفته است GM-595 است. به گفته جیمی، این مدل عملکرد خوبی دارد و به اندازه کافی حرفه ای است. یک خط زن وجود دارد و حتی یک سری مربوط به بینی دارد. مانند بسیاری از نمونه های ارائه شده، چند منظوره کار می کند. ریش خود را با آن کوتاه کنید و به دلیل استیل ضد زنگ آن را کاملا بشویید.

تیغه ها از جنس استنلس استیل هستند و عرض خط ماده 46 میلی متر است. یک اهرم در سمت چپ دستگاه ارتفاع برش را تنظیم می کند و کلید قفل در سمت راست قرار دارد. در موقعیت بالا، اهرم آزادانه حرکت می کند. کلید اهرم را قفل می کند و اهرم فشار داده می شود تا با فشار دادن اهرم ارتفاع برش را از 01 تا 3 میلی متر تنظیم کند. به عنوان بخشی از دستگاه، یک شانه اصلاح شماره 2 با ارتفاع برش 6 میلی متر پیدا خواهید کرد.برای تنظیم ارتفاع برش، باید کلید قفل را آزاد کنید.